Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cevahir Turan diş parası için icra takibi başlattı
Cevahir Turan diş parası için icra takibi başlattı
Bir diş bakım ürününün reklam yüzü olan ve dişlerinin fotoğraflarını çektiren oyuncu Cevahir Turan, anlaştığı ücreti alamayınca ajans sahibi hakkında icra takibi başlattı.
Magazin 6 Şubat 2018 - 08:29

Geride bıraktığımız yıl 10 Ağustos’ta oyuncu Cevahir Turan’a bir ajanstan reklam teklifi geldi. Genç oyuncu, ünlü bir diş bakım ürününde oynamak için 15 bin liraya anlaştı. Teklif sonrası kamera karşısına geçen Turan, dişlerinin fotoğrafını çektirerek reklamda oynadı.

TURAN SAVCILIĞA BAŞVURDU

Sabah’ın haberine göre, Turan’ın anlaştığı ajans sahibi B.T., reklam filmi yayınlanmaya başlamasına rağmen oyuncuya parayı göndermedi. Bunun üzerine savcılığa başvuran Turan, ücretini ödemeyen B.T.’nin cezalandırılmasını istedi. Savcılık soruşturması devam ederken oyuncu Turan’dan ikinci hamle geldi; ücretini almak için ajans sahibi hakkında icra takibi başlattı. Avukatı aracılığıyla takip talebinde bulunan oyuncu, ajans sahibinden yasal faizle birlikte 20 bin lira almak için harekete geçti.

Son güncelleme: 08:58 - 06.02.2018
Etiketler