Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cevdet emeline ulaşabilecek mi? Vatanım Sensin 48. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Vatanım Sensin 47. son bölüm izle
Cevdet emeline ulaşabilecek mi? Vatanım Sensin 48. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Vatanım Sensin 47. son bölüm izle
Vatanım Sensin dizisinin son bölümünde idama mahkum edilen Cevdet, canından önce vatan için son hamlesini yapma niyetinde... Yeni bölümde neler olacağını merak eden izleyiciler soruyor: Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Vatanım Sensin son bölüm özeti ve izleme linki...
Magazin 8 Mart 2018 - 23:08

Vatanım Sensin 47. son bölümde Azize ve Hilal, ölüme giden Cevdet için çırpınırken işkence altındaki Cevdet, Charles hakkında hiç ummadığı bir gerçeği öğrenir. Vatanım Sensin yeni bölümden ipuçları öğrenmek isteyenler soruyor: Vatanım Sensin yeni fragman geldi mi? İşte detaylar…

VATANIM SENSİN YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?


Türkler namına çalıştığı haberi hem ailesinde hem de orduda infiale yol açan Cevdet, mahkeme huzuruna çıkartılır. Filippos onu idam etmeden önce öğrenebildiği her şeyi öğrenmek niyetindedir. Cevdet'in aklı ise kendi canından ziyade Yunan Ordusu’nun cepheye sevkine engel olamadığı toplarındadır.

Cevdet'in temize çıkması ve topların imha edilmesi gerekirken, Yakup ve Charles'ın seçenekleri birer birer tükenmektedir. Azize ve Hilal, ölüme giden Cevdet için çırpınırken işkence altındaki Cevdet, Charles hakkında hiç ummadığı bir gerçeği öğrenir.

Ölümün nefesini ensesinde hisseden Cevdet’in tüm bu felaketleri durdurmak için tek bir hamle yapacak vakti kalmıştır.

VATANIM SENSİN FRAGMAN

VATANIM SENSİN SON BÖLÜM

Son güncelleme: 08:46 - 19.03.2018