Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cevdet ile Leon karşı karşıya! Vatanım Sensin 49. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Vatanım Sensin 48. son bölüm izle
Cevdet ile Leon karşı karşıya! Vatanım Sensin 49. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Vatanım Sensin 48. son bölüm izle
Vatanım Sensin 48. son bölümde; Cevdet ile Leon karşı karşıya geliyor; sürpriz bir gelişme yaşanıyor. Leon'un Hilal'e olan aşkı sınanıyor. Ekranların en çok izlenen dizisi Vatanım Sensin yeni bölümde neler yaşanacak merak konusu... Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı İşte ayrıntılar...
Magazin 15 Mart 2018 - 23:28

Vatanım Sensin dizisinin son bölümü büyük yankı uyandırdı. Her bölümünde tarihten kesitler sunan dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak merak ediliyor. Son bölümde sokak olayları artıyor ve şiddet nedeniyle ortalık yangın yerine dönüyor. Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı geldi.İşte Vatanım Sensin dizisi ile ilgili yaşanan son gelişmeler…

VATANIM SENSİN YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Cevdet, Yunan ordusundaki görevine dönmeyi başarırken İsmet Paşa komutasındaki ordunun büyük bir zafer kazanmasına da yardımcı olmuştur. Ancak bu zaferin İzmir’deki yankıları ve beklenmedik bir ölüm şehrin sokaklarını karıştırır. Diğer yandan Leon’un Hilal’e aşkı, Cevdet’in, babasının katili olduğu gerçeği ile sınanacaktır. Leon’u bir yol ayrımına getiren bu sınavın sonucunda bambaşka bir sır ortaya dökülecektir.

vatanimsensin48-2kanald2

Sokak olayları giderek şiddetlenirken şehir yangın yerine dönmüştür. Artık İzmirli her Türk’ün hayatı tehlikededir. Filippos’un şeytani ve sinsi bir planın peşinde olduğunu anlayan Cevdet bu felaketi durdurmak için Ankara’dan gelen yardımı İzmir’e sokmanın bir yolunu bulmalıdır.

 

VATANIM SENSİN 49. YENİ BÖLÜM FRAGMAN

 


VATANIM SENSİN SON BÖLÜM

Son güncelleme: 08:52 - 19.03.2018