Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ceyda çocukluk yıllarına götürdü: Hepimiz bende yaşıyor
Ceyda çocukluk yıllarına götürdü: Hepimiz bende yaşıyor
Oyuncu Ceyda Düvenci sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerini yıllar öncesine çocukluk yıllarına götürdü.
Magazin 12 Şubat 2019 - 11:02

Yaşantısı ve paylaşımlarıyla örnek bir anne olduğunu her fırsatta gösteren Ceyda Düvenci yaptığı duygusal paylaşımlarla da takipçileri tarafından beğeni kazanıyor. Kimi zaman aile hayatına dair kareler ve satırlarla öne çıkan Düvenci bu defa çocukluk yıllarına götürdü. Duygusal bir yazı kaleme alan Düvenci paylaşımının altına şunları yazdı;

“Yeni buldum fotoğraflarımı… Zaman sudan bile hızlı… Küçük Ceyda ne güzelsin, bakışların bana neler neler anlattı bilsen… Bugünden habersiz dünde büyümeye çalışırken, başından geçenler seni ilerde ben yapacak haberin yok. Şimdi hepimiz bende yaşıyor. Yaralarıyla, güzellikleriyle, mutluluklarıyla, hüzünleriyle. O yüzden bakınca duygulanıyorum, düşünüyorum, gözüm yaşarıyor, gamzem görünüyor. Şükür…”