Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ceyda Düvenci: Hayat zor, para kazanmamız lazım
Ceyda Düvenci: Hayat zor, para kazanmamız lazım
Başarılı oyuncu Ceyda Düvenci, hayatın zor olduğunu ve para kazanmak gerektiğini belirterek, "Ağustos böceği ile karıncanın hikayesi gibi bizimkisi" dedi.
Emre ÇEVİK
Magazin 11 Aralık 2019 - 07:13

Oyuncu Ceyda Düvenci geçtiğimiz gün Akmerkez'de bir bankadan çıkarken objektiflere yansıdı. Basın mensuplarını karşısında gören Düvenci bir anlık şaşkınlığını gizleyemedi.

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan oyuncu keyfinin yerinde olduğunu, tiyatro oyununun devam ettiğini belirtti. Yoğun iş temposundan dolayı çocuklarına nasıl vakit ayırdığını anlatan Düvenci, “Hayat zor para kazanmamız lazım ne yapacağız, yılın 9 ayını çalışarak geçirip 3 ayını da çocuklara ayırmaya çalışıyoruz. Ağustos böceği ile karıncanın hikayesi gibi bizimkisi” dedi.

“HAZAL KIZ KARDEŞİM GİBİ”

Geçtiğimiz haftalarda yakın arkadaşları Hazal Kaya'nın doğumu sebebi ile kendisini ziyaret ettiğini belirten Ceyda Düvenci, “Biliyorsunuz Hazal, Bülent'in de benim de kız kardeşim gibi, doğumhaneye girerken bile yanındaydım. Çok mutluyuz bizim için önemli olan onların mutlu olması” dedi.

Son güncelleme: 10:15 - 11.12.2019