Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ceyda Düvenci, kocası Bülent Şakrak’ın doğum gününü kutladı
Ceyda Düvenci, kocası Bülent Şakrak’ın doğum gününü kutladı
Geride bıraktığımız yılın son günlerinde sevgilisi oyuncu Bülent Şakrak ile Kaz Dağları'nda dünya evine giren Ceyda Düvenci eşinin doğum gününü şu satırlarla kutladı.
Magazin 26 Ağustos 2016 - 13:01

Kızının tedavisi nedeniyle bir süredir Amerika’da olan Ceyda Düvenci sosyal medya hesabından geride bıraktığımız yılın son gününde evlendiği Bülent Şakrak’ın doğum gününü kutladı. Hesabından, birlikte geçirdikleri keyifli anlarda çekilmiş fotoğrafları kolajlayarak vermiş olan Ceyda Düvenci, şunları yazmış: “Kelimelerim yetmez seninle paylaştığım hayatı anlatmaya ama biricik sevgilim ömrüm yeter seni yaşamaya… Kızım için uzun yaşamaya söz verdiğim hayatımda sana doyabilmek için de çoook uzun yaşamaya kararlıyım… Seninle özgür, seninle kadın, seninle insan, seninle anne, seninle eş olmaya, seni solumaya bayılıyorum… Özgürlüğüm, sevdiğim, ömrüm, soluğum, gülüşüm, aşkım İYİ Kİ DOĞDUN…”

ceyda-duvenci-ic