Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ceyda Düvenci kucağında bebeği varken düşmüş
Ceyda Düvenci kucağında bebeği varken düşmüş
Yöresel meyve lezzetlerinin önemine dikkat çekmek amacıyla gerçekleştirilen bir etkinlikte sunum yapan oyuncu Ceyda Düvenci mhabirlere açıklamalarda bulundu.
Magazin 22 Aralık 2017 - 07:44

Bülent Şakrak ile yaptığı evlilikten doğan oğlu Okan Ali’yle yaklaşık iki hafta önce korkutucu bir deneyim yaşadığını söyleyen Düvenci, bebeği kucağındayken düştüğünü ve ayağını burktuğunu açıkladı. Konuyla ilgili muhabirlere konuşan Ceyda Düvenci; “Olay beni çok sarstı. Daha kötü bir şey olmadan atlattık. Ayağımı burktum ve hâlâ geçmedi. Yeniden doktora gidip kontrol ettireceğim. Ayağım önemli değil, Allah'tan Okan'ıma bir şey olmadan bu kazayı atlattık” açıklamasını yaptı.

DİZİLERLE İLGİLİ DE KONUŞTU

Uzunca bir süredir yeni bir projede görmediğimiz Düvenci, dizilerin yayından kaldırılmasıyla ilgili bir soruya ise, “İzleyemiyorum, akşam 18.00 ve 22.00 arasında çocuklarımla ilgileniyorum. 22.00'de de yatıyorum. Çok dizi olunca algı dağılıyor. Seçenek çok olup, insanlar bazı dizileri takip edince, diğer projelerin şanslarının az olması da bundan kaynaklanıyor” şeklinde konuştu.