Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ceyda Düvenci: Kurabildin mi dengeni?
Ceyda Düvenci: Kurabildin mi dengeni?
Oyuncu Ceyda Düvenci henüz yeni başladığımız Eylül ayıyla ilgili olarak dikkat çekici satırlar yazdı.
Magazin 2 Eylül 2019 - 09:25

Yaz mevsimini dolu dolu geçiren ve ailesiyle birlikte keyifli anlar paylaşan Ceyda Düvenci, sosyal medya hesabından yazdığı satırlarla yaz mevsiminin yaşattığı duygulardan henüz tam olarak kurtulamadığını gösterdi. İşte Ceyda Düvenci’nin satırları:

“İçim hala yaz… Ama aylardan eylül, yani sonbahar… Kafam karmakarışık, tıpkı tatilden dönen valizin içi gibiyim… Yorgunluk, mutluluk, zaman algısı problemi, düzensizlik, belirsizlik, endişe, soru işaretleri, şükürler, yapılması gerekenler, yeni işler, heyecanlar, toplantılar, huzur, çalışma düzenine geçmekte zorluk, tembellik hali… dedim ya karışık kafam diye. Malum koca şehir düzeni beni çağırıyor ama içim hala köyüm gibi şen ve huzurlu… Dingin kalmak istiyor bir tarafım ama diğer tarafım diyor ki koşturmadan yetişmez, sen kurabildin mi dengeni? Ya da bu dengeyi kurmak için bana ne önerirsin?”

Son güncelleme: 09:26 - 02.09.2019