Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ceyda Düvenci ‘Mutluluğun tablosunu’ paylaştı
Ceyda Düvenci ‘Mutluluğun tablosunu’ paylaştı
Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla mutlu bir aile tablosu ortaya koyan oyuncu Ceyda Düvenci, yaptığı son paylaşımda bu konuya dikkat çekti.
Magazin 13 Haziran 2019 - 08:52

Bundan yaklaşık dört yıl önce Aşkın Kanunu adlı dizi setinde tanıştığı meslektaşı Bülent Şakrak ile dünya evine giren Ceyda Düvenci, ikinci kez denediği evlilikte son derece mutlu günler yaşıyor. Şakrak’la olan evliliğinden bir erkek çocuk dünyaya getiren Düvenci, her ne kadar ilk evliliğinden olan kızı Melisa’nın serebral palsi hastalığı yüzünden kimi zaman sıkıntılı günler geçirse de bu hastalıkla mücadele etmeyi öğrenerek hem kendisini hem de kızını hayat karşısında daha da güçlendirdi. Sosyal medya hesabından sürekli olarak bir arada oldukları keyifli fotoğrafları paylaşan Düvenci, yaptığı son aile fotoğrafı paylaşımına; “Abidin, sen bize de mutluluğun tablosunu yapıp bırakmışsın! Şükür…” notunu düştü.