Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ceyda Düvenci’den kızına duygusal mesaj
Ceyda Düvenci’den kızına duygusal mesaj
Ünlü oyuncu Ceyda Düvenci, kızı Melisa'nın yeni yaşını duygusal bir mesajla kutladı.
Magazin 27 Şubat 2019 - 11:23

Ceyda Düvenci, kızı bundan 8 yıl önce kucağına almıştı. Ancak Melisa, talihsiz bir şekilde beyin kanaması geçirmiş ve serebral palsi hastası olmuştu. Düvenci, 8 yıldır kızının hastalığıyla ilgili eğitimler alıyor. Hatta bu konuda bir kitap da kaleme aldı.

‘SENİ KOŞULSUZ SEVİYORUM’

İşte, Melisa bugün 8 yaşına bastı. Düvenci, kızının yeni yaşını Instagram’da kaleme aldığı duygusal bir notla kutladı. O paylaşım şöyleydi:

“Bugün günlerden melisa. Bugün günlerden kızım. Bugün günlerden balköpüğü. Bugün günlerden dünyada yaşayan bir sürü kahramandan bir tanesinin günü, belki de birkaç tanesinin. Melisam, biricik kızım; sen hayatıma gireli tam sekiz yıl oldu ve ben her günüm için şükür, her günüm teşekkür ediyorum. Lunaparkım gibisin sen benim; bazen yüreğimin ağzıma geldiği, bazen mutluluktan çığlıklar attığım, bazen endişelendiğim, bazen çok korktuğum ama her zaman çok içinde olmak istediğim sürprizlerle dolu, rengarenk bir lunapark. Tek duam; kimseye muhtaç olmadan yaşayabilmen ve güzel insanlarla karşılaşman. Annen olduğum için çok şanslı hissediyorum kendimi. İyi ki beni seçtin. Seni koşulsuz çok seviyorum. İyi ki doğdun canım kızım…”