Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ceyda Düvenci’nin okul heyecanı
Ceyda Düvenci’nin okul heyecanı
Bülent Şakrak'la olan evliliğinden beklediği bebeği doğurmak ve ilk evliliğinden olan kızının eğitimi ve tedavisi için Amerika'ya gitmeyi tercih eden Ceyda Düvenci'nin okul heyecanı paylaşımına böyle yansıdı.
Magazin 11 Temmuz 2017 - 07:36

Oğlu Okan Ali’yi içinde bulunduğumuz temmuz ayında kucağına alan ve böylelikle ikinci kez anneliği tadan Ceyda Düvenci, sosyal medya hesabından ilk evliliğinden olan kızıyla ilgili bir paylaşımda bulundu. Amerika’da bir yaz okuluna gönderdiği kızını serviste fotoğraflayan Düvenci yaşadığı heyecanı ve mutluluğu paylaşımının altına yazdığı şu sözlerle tanımladı: “Sabah ilk kez servisi geldi kızımın. Bugün yaz okulunun ilk günü. İlk kez tek başına okula gidiyor. Çok heyecanlıydı. Çok heyecanlıyız. Sadece İngilizce konuşacak ve her şeyi tek başına halledecek. Zaman nasıl aktı, ne ara büyüdün, ne güzel heyecanlar bunlar… Seni seviyorum balköpüğüm…”

ceyda-ic