Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ceylan ‘Kimseye benzetilmek istemiyorum’ dedi
Ceylan ‘Kimseye benzetilmek istemiyorum’ dedi
Yeni single'ı 'Cennetim Ol' için imaj değiştiren Ceylan, yeni haliyle pek çok kişiye benzetildi. Konu hakkında basına açıklama yapan şarkıcı "Artık kimseye benzetilmek istemiyorum Ben Ceylo’yum" dedi.
Emre ÇEVİK
Magazin 13 Aralık 2019 - 07:12

Yeni yılda Mersin’de sahneye çıkacak olan Ceylan, “Cennetim Ol” adlı single için değiştirdiği yeni imajı ile ilk kez görüntülendi. Önceki gün Akmerkez de kısacık kestirdiği saçlarıyla Kim Kardashian ve Jenner kardeşlerin anneleri Kris Jenner’a benzetilen Ceylan; “Benzetilmediğim kişi kalmadı. Birçok dünya starına, dizi oyuncusuna benzetildim artık kimseye benzetilmek istemiyorum. Ben Ceylo'yum” dedi.
“Kızınız melodi ile tekrar bir düet yapacak mısınız?” sorusuna ise “Melodi'nin benimle yaptığı düetin sonrasında çok fazla düet teklifi geldi ama Melodi şu anda Kanada’da yaşıyor, okuyor ve işleri orada. Ben büyük konuşmak istemiyorum çünkü babam zamanında çok büyük konuşmuş, annemin de sesi çok güzel, “Bizden kadın sanatçı çıkmaz” demiş. Ben çıkmışım. Ben Melodi'nin şarkıcı olmasını sahneye çıkması yerine kendi işini yapmasını istiyorum” diye cevap verdi.