Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ceylan Özgül kimdir? Kaç yaşında ve aslen nereli? Adnan Oktar’ın eski kediciği ile ilgili merak edilenler…
Ceylan Özgül kimdir? Kaç yaşında ve aslen nereli? Adnan Oktar’ın eski kediciği ile ilgili merak edilenler…
Adnan Oktar'ın eski kediciği Ceylan Özgül kimdir? Kaç yaşında ve aslen nereli? soruları bugünlerde merakla araştırılıyor. Adnan Oktar'ın evinden kaçarken görüntülenen ve geçtiğimiz günlerde gündem olan Ceylan Özgül hakkında bilinmeyenler ve merak ettikleriniz haberimizde...
Magazin 11 Temmuz 2018 - 12:36

Adnan Oktar ve tayfasının gözaltına alınmasının ardından Ceylan Özgül’ün hayatı merak konusu oldu. Ceylan Özgül kimdir? Kaç yaşında ve aslen nereli? sorularının yanıtı haberimizde. İşte eğitimi ve özel yaşamı ile ilgili az bilinenler…

ceylan-ozgul-instagram-1

CEYLAN ÖZGÜL KİMDİR?

27.08.1980 doğumlu olan Ceylan Özgül 38 yaşında. Uğur Kolejini bitiren Ceylan Özgül refah seviyesi yüksek bir aileden geliyor. Ceylan Özgül, İstanbul Üniversitesi mezunu. Babası elektrik mühendisi olan Ceylan Özgül, aslen Balıkesirli ve Ayvalık ilçesi Altınova nüfusuna kayıtlı.

ceylan-ozgul-instagram-2

2007 yılında elektrik mühendisi olarak İstanbul'da yaşayan babası Feridun Özgül, kızını Adnan Oktar örgütünden kurtarmayı denemiş. Kızını alan baba Ceylan Özgül’ü memleketi Balıkesir Ayvalık‘a götürülmüş. Ancak Ceylan Özgül babasıyla ilgili “beni zorla alıkoyuyor” şikayetinde bulunmuş. Reşit olduğu için de baba Fenidun Özgül tutuksuz yargılanmıştı.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.