Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ceylan’ı unuttu
Ceylan’ı unuttu
Daha önce Bebek’te Ceylan Çapa’yla görüntülendiği mekana bir başka güzelle gelen Serkan Uçar oldukça keyifliydi.
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 23 Ağustos 2016 - 06:39

Ece Erken'in eski eşi Serkan Uçar, bir süredir Ceylan Çapa'yla yaşadığı ilişkiyle gündemdeydi. İkilinin bir dargın bir barışık sürdürdükleri aşk, Bodrum'da basına yansıyan tartışma sonrasında sekteye uğramıştı. Bu olaydan sonra bir daha birlikte görünmeyen çiftten Serkan Uçar'ın Ceylan Çapa'yı çabuk unuttuğu gözlemlendi. Uçar, Bebek'te bir güzelle yemek yerken görüntülendi.

Serkan Uçar yemek boyunca gözlerini kimliği bilinmeyen güzelin üzerinden bir an olsun ayırmadı.

Baş başa öğle yemeği

Serkan Uçar, kendisine eşlik eden güzelin kimliği hakkında bilgi vermedi. İkilinin tavırları görenlere, “Ceylan Çapa'yı ne çabuk unutmuş!” dedirtti.

Birlikte geldiler

Daha önce Bebek'te Ceylan Çapa'yla görüntülendiği mekana bir başka güzelle gelen Serkan Uçar oldukça keyifliydi. Birlikte yemek yerken neşeli halleriyle dikkat çeken ikili basın mensuplarını görünce mekandan ayrılmak üzere harekete geçti.

Beş aylık ilişkileri süresince pek çok kez sorun yaşadıkları iddia edilen Serkan Uçar ve Ceylan Çapa en son Türkbükü'ndeki bir barda tartışmış ve iki günlük küslüğün ardından barışmıştı.