Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Chantel’den eski sevgilisi Justin’e gönderme
Chantel’den eski sevgilisi Justin’e gönderme
Şarkıcı Justin Bieber'ın eski sevgilisi Chantel Jeffries, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla adeta özel hayatında sıkıntılı bir dönemden geçtiğini söyleyen eski sevgiliye gönderme yaptı.
Magazin 15 Nisan 2019 - 08:57

Her yıl büyük bir merakla beklenen Coachella festivali son derece renkli görüntülerle başladı. Pek çok ünlü modeli ve magazin yüzünü ağırlayan festivale katılanlar arasında 26 yaşındaki Chantel Jeffries de vardı.

Ünlü şarkıcı Justin Bieber’ın eski sevgilisi olarak geniş bir kitle tarafından tanınan bir isim haline gelen Chantel, festivalde ne kadar eğlendiğini hesabından yaptığı paylaşımla gösterdi. Turuncu bikinisi ile görüldüğü karesini ‘Saate bakar mısın? Eğlenceyi gösteriyor’ notuyla paylaşan Chantel böylece geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kötü günler geçirdiğini söyleyen eski sevgilisi Justin’e de göndermede bulundu.