Cher İstanbul’daki terör saldırısıyla ilgili paylaşımda bulundu kullandığı emojiler tepki çekti

Amerikalı ünlü şarkcı Cher, İstanbul'da yaşanan terör olayını protesto ederken kullandığı emojiler yüzünden eleştirildi.

Cher İstanbul’daki terör saldırısıyla ilgili paylaşımda bulundu kullandığı emojiler tepki çekti

Atatürk Havalimanı’nda önceki gece 42 kişinin hayatını kaybettiği terör saldırısından sonra dünyaca ünlü yıldızlardan Türkiye’ye destek ve teröre tepki mesajları yağdı. ABD’li ünlü şarkıcı ve oyuncu Cher de saldırı sonrası sosyal medyadan mesaj paylaşan ünlülerdendi. Sosyal medya hesabından, “Türkiye havalimanındaki masum insanlar için hepimiz dua ediyoruz” şeklinde bir mesaj paylaşan Cher, paylaşımın sonuna eklediği bomba ve patlama emojileriyle büyük tepki çekti. 70 yaşındaki yıldız “samimi olmamakla” suçlandı.

cher

BÜYÜ BİRAZ CHER

Twitter kullanıcıları, bomba ve patlama emojisinde komik bir taraf göremediklerini söyleyerek şarkıcıyı eleştirdi. Cher’e Twitter üzerinden yapılan yorumlardan bazıları şöyle: – Cher, senin yardıma ihtiyacın var. Böyle bir trajedi için bu tarz emojiler kullanman… – Gerçekten mi Cher? Bomba emojisi mi? Büyü biraz! – Büyü biraz demek istiyorum ama senin yaşında bu nasıl olacak? Çok duyarsızsın! Tepkiler üzerine özür dileyen Cher, “Yersiz ve zamansız bomba emojisi üzerine düşünüyorum. Bahanesi yok. 140 karakterden daha fazlasını anlatmaya yardım etmesi için iki emoji kullandım. Üzgünüm” mesajını paylaştı.