Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Chloe Loughnan “Türkiye’yi bırakmayı düşünmüyorum”
Chloe Loughnan “Türkiye’yi bırakmayı düşünmüyorum”
Serdar Ortaç'la geçtiğimiz aylarda boşanan manken ve model Chloe Loughnan, hakkında çıkan aşk haberleri kesin bir dille yalanladı. Ünlü model Türkiye'yi terk etmeyi düşünmediğini de söyledi.
Emre ÇEVİK
Magazin 2 Kasım 2019 - 13:31

Etiler’de alışveriş yapan güzel model, Chloe Loughnan, “Şimdi bir film çektik, vizyona girecek, çok güzel oldu. Hayatım eskisi gibi olacak değişen bir şey olmayacak. Gidip geleceğim. Hiçbir zaman Türkiye’yi bırakmayı düşünmüyorum” diye konuştu.

“YANLIŞ HABERLER İNSANI MAHVEDİYOR”

Chloe Loughnan’ın eski Survivor yarışmacısı Yiğit Marcus Aral ile aşk yaşadığı iddia edilmiş, Loughnan bu iddiaları kesin bir dille yalanlamıştı. Yalanladığı haberin sadece Marcus olmadığını söyleyen ünlü model, “Her zaman bir haber çıkıyor. Herhalde ben konuşmuyorum diye ama bu böyle haberler artık beni rahatsız etmeye başladı. Sabırlı kalıyorum ama olmuyor, bu yanlış haberler insanın hayatını mahvediyor” dedi.

“BENİ NEDEN SUSTURSUN Kİ!”

Son günlerde eski eşi Serdar Ortaç’ın, Chloe Loughnan’a konuşma yasağı getirdiğine dair haberleri yalanlayan güzel model, “Kimden yasak geldi. Emin miyiz? Ben yurt dışından geldim hiç duymadım. İlk kez sizden duyuyorum. Serdar’la problemimiz yok. Böyle bir şey yapmış olamaz. Ben zaten konuşmuyorum ki! Beni neden sustursun ki! Neden böyle bir şey yapma gereksinimi duysun. Ayrıca bana konuşmama gibi bir yasak gelse önce benim haberim olurdu” diyerek konuya açıklık getirdi.