Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Christina Aguilera tabularını yıktı… Makyajsız dergi kapağı!
Christina Aguilera tabularını yıktı… Makyajsız dergi kapağı!
Hemen her zaman makyajlı bir halde gördüğümüz 37 yaşındaki şarkıcı Christina Aguilera, sıfır makyajlı haliyle kamera karşsına geçti.
Magazin 27 Mart 2018 - 10:58

Müzik sektöründe yaklaşık 20 yıldan bu yana varlık gösteren ve genelde yoğun makyajlı bir şekilde objektif karşısına geçmeyi tercih eden şarkıcı Christina Aguilera bu kuralını bir dergiye verdiği röportajda bozdu. Paper adlı derginin mayıs ayı sayısı için röportaj veren Christina, kapak çekimleri için makyajını temizledi ve en doğal haliyle objektif karşısına geçti. Mor dudaklar ve pembe saçlarla görmeye alıştığımız şarkıcının makyajsız yüzüyle karşılaşan hayranlarının dikkatini, belki de önce görmedikleri çilleri çekti. Verdiği röportajda sadeliğin ve doğallığın da takdir edilmesi gerektiğini söyleyen Christina her ne kadar bu görüntüsünden memnun olmuş olsa da eski yoğun makyajlı haline döneceğinin de altını çizdi.

christina-ic
Son güncelleme: 11:22 - 27.03.2018
Etiketler