‘Fi’nin yeni sezonu ‘Çi’ dizisinde Irmak Ünal sürprizi! 6. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Fi Çi Pi kitap üçlemesinden uyarlanan ve başrollerini Serenay Sarıkaya, Ozan Güven ve Mehmet Günsür gibi ünlü isimlerin paylaştığı Çi isimli diziye güzel oyuncu Irmak Ünal'ın da katılacağı öğrenildi.

‘Fi’nin yeni sezonu ‘Çi’ dizisinde Irmak Ünal sürprizi! 6. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Ömercan ALTAY – SÖZCÜ

Azra Kohen'in çok satan ‘Fi Çi Pi’ kitap üçlemesinden uyarlanan ve cesur sahneleriyle ilgi uyandıran ‘Fi’nin yeni sezonu Çi' dizisine şu sıralar güzel oyuncu Irmak Ünal’ın katılacağı konuşuluyor. Irmak Ünal’ın senaryoyu incelediği ve kısa bir sürede kararını açıklayacağı gelen bilgiler arasında.

IRMAK ÜNAL KİMDİR?

Irmak Ünal, 15 Şubat 1977 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Babası tiyatrocu Cihan Ünal, annesi manken Sabiha Tarhan’dır. Irmak Ünal, Bilkent Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden 1998 yılında mezun oldu. Üniversitede okuduğu yıllarda radyoculuğa merak sararak Radyo Bilkent’in kuruluşunda katkısı oldu. Irmak Ünal, daha sonra Radyo Mydonese’da kendi yapımcılığını üstlendiği programları sundu.
rr35 irmakunal

Fi Çi dizisi 6. bölümü ne zaman? Fi Çi bu hafta yok mu? Yayın tarihi belli mi? İlginizi Çekebilir Fi Çi dizisi 6. bölümü ne zaman? Fi Çi bu hafta yok mu? Yayın tarihi belli mi?