Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘Cicişler’ birbirine girdi, hastanelik oldular
Cicişler olarak bilinen Esra-Ceyda Ersoy ikilisinin skandalları bitmek bilmiyor. Kavga, taciz şikayeti, polis darp etme gibi olaylarla sık sık gündeme gelen iki kardeş bu kez birbirlerine saldırdı. Yaralanan Ersoy kardeşler polis tarafından özel bir hastaneye kaldırıldı.
Magazin 18 Nisan 2018 - 13:24

Cicişler olarak tanınan Esra Ersoy ve Ceyda Ersoy kardeşler Etiler'de ikamet ettikleri evde birbirine girdi. Polislerin ayırdığı kavganın ardından Ersoy kardeşler hastaneye götürüldü. Beşiktaş Tepecik Yolu Caddesi üzerinde bir apartmanın yedinci katında oturan Esra Ersoy ve Ceyda Ersoy henüz belirlenemeyen bir nedenden dolayı kavga etti.

resimid_4869526

SAĞLIK EKİPLERİ SEVK EDİLDİ

Komşuların ihbarı üzerine “Cicişler” olarak tanınan Ersoy kardeşlerin evine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Polis ekiplerine uzun süre kapıyı açmayan Ersoy kardeşler, ikna çabalarının ardından dışarı çıkarıldı. Kavga esnasında hafif yaralanan iki kardeş, kapıda bekleyen sağlık ekipleri tarafından çevredeki özel bir hastaneye götürüldü. Polis ekipleri ise olayla ilgili çalışma başlattı.

resimid_4869530
Esra-Ceyda Ersoy

Esra-Ceyda Ersoy kardeşler sık sık skandallarla gündeme geliyor.

Son güncelleme: 14:47 - 18.04.2018