Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çiftlik Bank’ın reklam yüzü Mehmet Çevik özür diledi
Çiftlik Bank’ın reklam yüzü Mehmet Çevik özür diledi
Binlerce insanı dolandıran Çiftlik Bank oluşumunun yüzü olan ve kurucu Mehmet Aydın ile birlikte katıldığı açılışlarda insanları Çiftlik Bank'a para yatırmaya çağıran oyuncu Mehmet Çevik, CNN Türk ekranlarında yayınlanan 'Gece Görüşü'ne telefonla bağlanarak özür diledi.
Magazin 6 Nisan 2018 - 09:23

Bir dönem Diriliş Ertuğrul dizisinde de rol alan Mehmet Çevik, hafızalarımıza ‘Hanımın Çiftliği’ adlı dizide canlandırdığı kötü karakterle kazınmıştı. Rol aldığı diziler üzerinden hatırı sayılır bir hayran kitlesine ulaşan Çevik, müşterilerini dolandırdığı ortaya çıkan Çiftlik Bank'ın danışmanlığını üstlenmişti. Yaşanan bu dolandırıcılık olayından sonra “Beyaz Sakallarıma Hürmet Edin” diyerek Çiftlik Bank’a yatırımcı çeken Mehmet Çevik, özür diledi. İşte Çevik’in o açıklaması; “Bilmeden istemeden bu ülkelerinin yaralarına bir tehdit açılacakmış, bir üretim yapılacakmış, tarım ve hayvancılık adına bilmem ne yapılacakmış diye sevinç telaşıyla bir halkın içine düşmekten zul duyarım. Tabi ki özür dilerim” dedi.

KENDİSİ HİÇ PARA YATIRMAMIŞ!

Oyuncu Mehmet Çevik, daha önce verdiği bir röportajda, kendisinin Çiftlik Bank’a hiç para yatırmadığını söylemişti.

Son güncelleme: 09:36 - 06.04.2018