Cihangir Ceyhan kimdir? Cihangir Ceyhan Çukur’da

İnternette yayınlanan Sıfır Bir dizisi sayesinde geniş kitleler tarafından tanınan Cihangir Ceyhan'ın adı son dönemde Çukur dizisi kadrosuna dahil oldu. Hem oyuncunun hem de dizinin hayranları tarafından merak edilen soru ise Cihangir Ceyhan kimdir? İşte ünlü oyuncunun hayatı...

Cihangir Ceyhan kimdir? Cihangir Ceyhan Çukur’da

Çukur dizisinde sezon finali yaklaşırken yeni isimler oyuncu kadrosuna katılmaya devam ediyor. Bu isimlerden biri de Cihangir Ceyhan oldu. Show TV tarafından açıklanan bilgiye göre Cihangir Ceyhan fenomen dizinin kadrosuna katıldı. Azer Kurtuluş karakterini canlandıracak olan oyuncu Cio karakteriyle ciddi bir kitleye ulaşmayı başarmıştı. Son yıllarda internet üzerinde başlayan Adanalı gençleri anlatan Sıfır Bir dizisinde popüler olan Cihangir Ceyhan kimdir merak ediliyor.

CİHANGİR CEYHAN KİMDİR?

Sıfır Bir dizisinde kendisini oynayan ve CİO lakabıyla geniş bir hayran kitlesine ulaşan Cihangir Ceyhan, Çukur dizisinde Azer Kurtuluş rolüyle yer alacak. Koçovalı ailesinin düşmanı olarak diziye katılan Azer Kurtuluş’u canlandıracak Cihangir Ceyhan son olarak 21 günlük askerlik hizmetini yerine getirerek İstanbul’a döndü.

Loading...