Sözcü Plus Giriş

Müzik yapmakta kararlı

Türkiye eski güzellerinden oyuncu ve model Hande Subaşı, katıldığı Hadi Be programında ilginç açıklamalar yaptı. Şu sıralar müziğe odaklanan ve bir de single çıkarma hazırlığında olan Hande Subaşı, "Kariyerimi müzik alanında sürdüreceğim" dedi

Güncellenme: 16:06, 23/02/2017
Müzik yapmakta kararlı

Oyunculuktan sonra şarkıcılıkta da kendini kanıtlayan ve sesiyle beğeni toplayan Hande Subaşı, kendisine dair samimi açıklamalarda bulundu. Güzelliğinin genetik olduğunu söyleyen Hande Subaşı, “Güzelliğim ailemden geliyor. Genetik bir şey bence. Bu durumu korumak içinde düzenli spor yapmaya çalışıyorum. Yaz aylarında da su sporları yapıyorum. Makyaj malzemelerini kullanmıyorum ama her gün cildimi korumak için 8 çeşit krem sürüyorum” dedi. hande-subasi-sli

“MAÇLARA GİDİYORUM”
Futbol maçlarına gitmeyi çok sevdiğini söyleyen Hande Subaşı, “Maçlara gitmeye çalışıyorum. Pek sessiz kalamıyorum ama maçlara gittiğimde kendimi ortama kaptırıyorum. Tezahürat etmeden duramıyorum” diye konuştu.
hande-subasi-sli-2

“SURVIVOR’A GİTMEYİ ÇOK İSTEDİM”

Survivor'a gitmeyi çok istediğini ancak aç kalmaktan korktuğu için gidemediğini söyleyen Hande Subaşı “ Survivor'a gitmeyi çok istiyorum. Zaten sporcu bir yapım var. Ama aç kalmak benim için çok kötü bir durum. Açlık konusundan dolayı ileride de gitmeyi düşünmüyorum” dedi.
fds_7568-r
“HAYVANLARI İNSANLARDAN ÇOK SEVİYORUM” 
Hayvanları çok sevdiğini belirten Hande Subaşı, “Hayvanları bazen insanlardan bile daha çok seviyorum. Çünkü bazı insanlardan daha sadıklar. Nankörlük yapmıyorlar en azından” diye konuştu.

1456399462y4uvhandepng

“KARİYERİMİ MÜZİKLE SÜRDÜRECEĞİM”

Arkadaşlarının sesini çok beğendiğini söyleyen Hande Subaşı, “Çevremdeki insanlar sesimin çok güzel olduğunu söylüyorlar. Müzisyen bir arkadaşımın bestesini söyledim ve yakın zamanda da single çıkartıyorum. İleride kariyerimi müzik konusunda ilerletmeyi düşünüyorum” açıklamasını yaptı.

Yayınlanma Tarihi:15:57,