Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cindy yeşil çay, Jennifer maka tozu…
Cindy yeşil çay, Jennifer maka tozu…
Güne zinde başlamak adına ünlü isimlerin neler yaptıklarını merak ediyor musunuz?
Magazin 26 Eylül 2017 - 08:28

Kahvaltı hiç şüphesiz günün en önemli öğünü çünkü günü iyi ve zinde geçirmemezi sağlayacak besinleri tam da bu öğünde alıyoruz. Peki, dünyaca ünlü isimlerin sabah kahvaltılarını nasıl yaptıklarını bu önemli öğünü nasıl değerlendirdiklerini merak ediyor musunuz? İşte başarılı ve ünlü isimlerin sabah ritüelleri ve kahvaltı mönüleri…

Cindy Crawford: Yeşil çay ve egzersiz

Model Cindy Crawford, saat 06.30’dan önce e-postalarını okuyor, sonrasında bir bardak yeşil çay içip egzersize başlıyor. Cindy günlük rutinini şöyle anlatmış: “Önce 10 dakika jakuziye girerim, benim için meditasyon gibidir. Sonra kardiyo egzersizleri, 10 dakikalık tramplen ve 10 dakikalık merdiven koşusu gelir. Saat 8 olduğunda bir bardak yeşil çay ve bir bardak yeşil meyve suyu içerim.”

Prodüktör Simon Cowell: Güne şınavla başlıyor

Cowell güne şınav çekerek başladığını ve 500 şınav çektiğini söylüyor. Sonrasında buhar banyosu ve banyo yaptığını anlatan Cowell, kahvaltısını ise her zaman yatakta yapıyor.

Jennifer Aniston: Kahvaltıda maka tozu

ABD’li aktör Jennifer Aniston güne limonlu sıcak su içerek başladıktan sonra 20 dakika meditasyon yapıyor. Kahvaltıda ise maka tozu ve yeşil bitkilerden oluşan bir karışım içiyor. Kahvaltının ardından yaptığı egzersiz ise çoğu kişinin bir haftada yaptığı egzersize denk: Yarım saat bisiklet, 40 dakika yoga ve sonrasında jimnastik.

Gwyneth Paltrow: Egzersiz yapmadan olmaz

Aktör Gwyneth Paltrow’un sabahları ise birden fazla işi aynı anda yaparak geçiyor. Kendi internet sitesinde anlattığına göre 45 dakika aerobik ve bir süre de kalça kaldırma egzersizleri yapan Paltrow duş aldıktan sonra saçlarını kuruturken egzersiz sonrası hareketler yapıyor.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.