Çoban Yıldızı 5. bölüm fragmanı izle: Kim vuruldu?

Çoban Yıldızı 5. bölüm fragmanı yayınlandı Çoban Yıldızı yeni bölümde Ali, Zühre'yi götürmek isterken Seyit buna karşı çıkıyor. İkili kavgaya tutuşuyor ve silah patlıyor.

Çoban Yıldızı 5. bölüm fragmanı izle: Kim vuruldu?

Fox TV’nin ekrana geldiği ilk günden itibaren ilgiyle izlenen dizisi Çoban Yıldızı’nın 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Çoban Yıldızı yeni bölümde Ali, Zühre’yi sonunda buluyor. Zühre ondan kaçmaya çalışıyor. Bu sırada Ali ile Seyit karşı karşıya geliyor. İkili kavgaya tutuşurken bir anda silah patlıyor. Bu olayın ardından akıllardaki soru ise Ali’nin mi yoksa Seyit’in mi vurulduğu…

Çoban Yıldızı 5. bölümü ile 30 Mart Perşamba akşamı Fox TV ekranlarında…

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Seyit ve ailesi İstanbul yolunda Zekkar'ın tuzağına düşerler. Silahlar çekilir. Zekkar, Seyit ve ailesine büyük acılar yaşatır.

Zekkar'dan sonra Fikret de İstanbul'a gelir. Seyit ve ailesini İstanbul'da zor bir hayat beklemektedir. Karakayalarla aynı şehirde yaşamak Seyit ve ailesi için bir kabusa dönüşür.
Sırma ise Fikret Karakaya'nın nikahlı karısı Zühre'nin kaçmasına yardım etmenin cezasını kötü bir şekilde çekecektir. Ali, annesinin başına gelenleri öğrenmek için çok uğraşır ve dedesinin bu işte parmağı olduğunu düşünür.

Loading...