Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çocuk 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Çocuk 15. son bölüm izle
Çocuk 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Çocuk 15. son bölüm izle
Çocuk dizisinin son bölümünde; Hasan, Akça’nın evlilik teklifini reddetmesiyle yıkılmıştır. Akça, ertesi sabah evden köşke gider ve oraya yerleşir. Bunu öğrenen Hasan deliye döner ve köşkü basar. Evlenip Efe’yi alma hayalleri kurarlarken Akça’nın bu kesin tutumu Hasan’ın aklına hiç yatmamaktadır. İşte Çocuk 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunun cevabı...
Magazin 24 Aralık 2019 - 23:00

Çocuk dizisinin 15. son bölümü Star TV’de yayınlandı. Başrollerinde Nazan Kesal, İsmail Hacıoğlu, Serhat Teoman, Merve Çağıran ve Ceyda Ateş Toplusoy’un yer aldığı dizinin son bölümünde; Hasan, Akça'nın evlilik teklifini reddetmesiyle yıkılmıştır. Son bölümün ardından Çocuk 16. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte Çocuk 15. son bölüm izleme linki ve yeni bölüm fragmanı…

ÇOCUK 16. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

ÇOCUK 15. SON BÖLÜM İZLE

Hasan babasıyla ilgili çok önemli bir şey öğrenir. Ziya'nın desteğiyle babasına ne olduğunu, öbür yandan da bayıltıldığı sırada başına gelenleri öğrenmeye çalışır. Akça'nın değişen tavrının, köşke yerleşmesinin arkasında da bunun olduğunu sezmektedir.

Hasan Ziya'nın çalışmasıyla babasının elindeki bütün malları ölmeden önce sattığını öğrenir. Asiye de bunu öğrenmiştir, o da bu meseleyi Hasan'a duyurmadan araştırır. Asiye, Hasan'ın elindeki bilgileri kendi elde ettikleriyle karşılaştırdığında tüm ailenin kaderini değiştirebilecek gerçeği öğrenir. Bir karar alır. Babasının ölümüne dair gerçekleri anlatmak için Hasan'ı çağırır.

Diğer tarafta Akça daha fazla dayanamaz. Hasan'a gidecektir. Hasan'a, onun uğruna katil olduğunu anlatıp teslim olacaktır. Ama onu durduran bu sefer hiç beklemediği biridir…Rıza'nın köşke geliş haberiyle tüm dengeler alt üst olur.

Son güncelleme: 09:50 - 15.01.2020