Çocuk 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Çocuk 16. son bölüm izle

Star Tv'nin sevilen dizisi Çocuk bugün 16. bölüm ile ekranlara geldi. Nazan Kesal, Serhat Teoman, İsmail Hacıoğlu gibi isimlerin yer aldığı dizinin son bölümünde Efe'in evi terk etmesi paniğe neden oldu. İşte Çocuk 17. yeni bölüm fragmanı hakkındaki bilgiler ve tüm detaylar.

Çocuk 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Çocuk 16. son bölüm izle

Çocuk dizisinin 16. son bölümünde Efe’nin evi terk etme girişimi büyük korkuya neden oldu. Küçük çocuk bir bilinmezliğe doğru yürürken kimse onu fark etmez, tek bir kişi dışında. Çocuk dizisi yeni bölüm fragmanı geldiği anda sayfamızda yer alacak.

ÇOCUK 17. YENİ BÖLÜM FRAGMANI 

 

ÇOCUK 16. SON BÖLÜM İZLE

ÇOCUK 16. BÖLÜM ÖZETİ

Rıza'nın beklenmedik gelişiyle köşkte herkes gerilirken; Asiye ise aradan geçen uzun yıllara rağmen halen kâğıt üzerinde evli göründüğü Rıza'nın karşısına çıkmakta zorlanır. Bastırdığı kaygıları ve geride bıraktığını zannettiği çaresizliği ayaklanmıştır.

Babası Ali'nin akıbetiyle ilgili sorularına ısrarla cevap arayan Hasan, annesinin yeni kocası olarak gördüğü Rıza ile tanışır. Rıza'nın Hasan'ın babasının katili olduğunu bilen Asiye ve Akça bu karşılaşma yüzünden endişeye kapılır. Rıza'dan hoşlanmayan Hasan ise; onun anlattığı hiçbir şeye inanmaz. Babası Ali'ye ne olduğunu mutlaka öğreneceğini söyler.

Annesinin köşkte kalacağını öğrenen Hasan bir kez daha yıkılır. Bundan sonra sadece Efe'nin velayetine odaklanacaktır. Diğer yandan Akça'nın sonuca bu kadar yaklaşmışken velayet konusunda çekingen davrandığını fark eder ve buna anlam veremez.

Ali Kemal'in oyunu yüzünden kendini katil zanneden Akça ise daha fazla bu yükü taşıyamaz. Polise teslim olmaya karar vermiştir.

Hayatta onu en çok seven insanlar birbirleriyle sürekli ve kıyasıya kavga ederken; Efe onlar mutlu olsun diye evi terk eder. Küçük çocuk bir bilinmezliğe doğru yürürken kimse onu fark etmez, tek bir kişi dışında.