Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çocuk 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Çocuk 1. bölüm izle
Çocuk 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Çocuk 1. bölüm izle
Çocuk dizisi 2. bölüm fragmanı Star TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde; Nazan Kesal, İsmail Hacıoğlu, Serhat Teoman, Merve Çağıran ve Ceyda Ateş Toplusoy'un yer aldığı dizinin senaryosunu Nazlı Sunlu Kaçan ve Hilal Yıldız yazıyor. Dizinin ilk bölümünü kaçıranlar 1. bölümde neler yaşandı merak ediyor. İşte Çocuk dizisinin 1. bölüm izleme linki...
Magazin 9 Eylül 2019 - 23:16

Çocuk dizisi “Bu hikayenin tek bir masumu var, Çocuk” diyerek yayın hayatına başladı. Dizide Şule, varlıklı bir ailenin gelinidir ancak çocuğu olmayınca kayınvalidesi Asiye ile birlikte zor durumdaki Akça'nın bebeğini evlat edinir. Günün birinde Şule'nin kendi çocuğu olmasıyla her değişir. Biricik oğlu Efe, Şule için kurtulmak istediği bir yüke dönüşür.

ÇOCUK YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

ÇOCUK 1.BÖLÜM İZLE

Karasu ailesinin yolunda giden hayatları, ailenin söz sahibi olan Asiye Hanımın herkesten sakladığı büyük bir sırra ipoteklidir. Zamanında gelini Şule'nin kucağına verdiği bebek herkesten sakladığı gayri meşru oğlu Hasan'ın oğludur. Şule'nin kendi oğlunu doğurmasıyla beş senedir evladı gibi baktığı Efe gözüne fazla gelmeye başlamıştır.

Çocuğun kendine ait olmadığından habersiz olan Ali Kemal, karısının Efe'ye karşı olan ilgisizliğine tepki gösterirken, Şule'nin gözünü karartıp, Efe'den kurtulmak için attığı yanlış bir adım Efe'nin gerçek annesi olan Akça'nın hayatlarına girmesine neden olur.

Asiye için tehlike çanları çalmaya başlamıştır. Oğlunun yaşadığından habersiz olan Hasan'ın, Akça'yla bir Asiye'nin kalesi gibi gördüğü köşke girmesi an meselesidir…

Son güncelleme: 09:31 - 11.09.2019