Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çocuk 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Çocuk 3. son bölüm izle
Çocuk 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Çocuk 3. son bölüm izle
Çocuk 4. yeni bölüm fragmanı Star TV'de yayınlandı. Çocuk dizisinin son bölümünde; Asiye, herkes için dönüşü olmayan yeni bir plan yapıyor. Akça ise köşkte sıkışıp kalmıştır. Başrollerini Nazan Kesal, İsmail Hacıoğlu, Serhat Teoman ve Merve Çağıran'ın yer aldığı Çocuk 3. son bölüm izleme linki...
Magazin 23 Eylül 2019 - 23:05

Çocuk dizisinin 3. son bölümünde; Asiye oğulları arasında başlayacak ilk savaşın önüne geçmeye karar verir. Kalkan olmaktan başka bir çaresi yoktur. Akça ise sıkışıp kalmıştır köşkte. Bir yanda oğlu Efe, diğer yanda oğlunun babası Hasan'ın peşini bırakmaması her şeyi daha da zorlaştırır.

ÇOCUK YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

ÇOCUK 3. SON BÖLÜM İZLE

Akça'nın Ali Kemal'den başka güveneceği hiç kimsesi yoktur. Akça ve Emine Ali Kemal'in Hasan'dan kurtulmak için yaptığı plana dahil olurken Şule kendi iç dünyasında savaş veriyordur. Efe'yi istemiyor oluşu ve buna bir çözüm bulamayışı onu iyice dibe batırırken aklına dahi gelmeyecek bir şey olur. Akça ile ilgili gerçeğe çok yaklaşmıştır. Tüm dengeleri alt üst edecek bu bilgi Şule'nin avuçlarındadır artık.

Asiye ise yine gözünü karartır. Cesurca ama bir o kadar da acımasız bir karar alır. Ailesi için bir kişiyi daha feda etmeye hazırdır. Yaptığı plan herkes için dönüşü olmayan yeni bir yolun kapısını aralar… Ne Akça ne de oğlu Hasan'ın bu ailede yeri yoktur… ve Asiye tüm sorunlarını çözecek o kötücül hamleyi yapar…

Son güncelleme: 09:19 - 24.09.2019