Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çocuk dizisi 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Çocuk yeni bölüm ne zaman?
Çocuk dizisi 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Çocuk yeni bölüm ne zaman?
Çocuk dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dün akşam milli maç nedeniyle yayınlanmayan Çocuk 6. bölümü ise gelecek hafta ekranlarda olacak. İşte Çocuk yeni bölüm fragmanı...
Magazin 15 Ekim 2019 - 12:40

Çocuk dizisi yeni bölüm fragmanı izleyiciye ipuçları verdi. Son bölümde; Asiye’nin yıllardır bastırdığı Hasan’ın hakkı olan annelik duyguları artık önüne geçilemez bir hal almış, Asiye’nin Hasan’ın etrafında oluşu ve özverisi, Ali Kemal’i işkillendirirken Emine’den gelen haberle bir anda allak bullak olmuştu. Peki yeni bölüm ne zaman?

ÇOCUK 6. YENİ BÖLÜM FRAGMANI?

ÇOCUK YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Başrollerinde Nazan Kesal, İsmail Hacıoğlu, Serhat Teoman, Merve Çağıran ve Ceyda Ateş'in yer aldığı Çocuk dizisinin yeni bölümü 21 Ekim Pazartesi akşamı yayınlanacak.

BÜTÜN TAŞLAR YERİNDEN OYNUYOR

asiye'nin yıllardır bastırdığı Hasan'ın hakkı olan annelik duyguları artık önüne geçilemez bir hal alır. Asiye'nin Hasan'ın etrafında oluşu ve özverisi, Ali Kemal'i işkillendirirken Emine'den gelen haberle bir anda allak bullak olur… Şule, Akça'yı Hasan'ın elinden kurtarmış çiftlik evine saklamıştır. Emine, Akça'nın Efe'yi alıp gitmesine engel olurken açılan yağlı kapıyı da kapatmamıştır. Asiye ve Şule birbirlerine olan öfkeleriyle gözlerini karartıp Ali Kemal'e her şeyi anlatmaya karar verirler…

Gördükleri resim ikisini de allak bullak ederken Şule sadece Efe'yi değil onunla birlikte Ali Kemal'i de Akça'ya kaptıracağını anlar… Kocası için Efe'ye anne olacaktır… Şule, Ali Kemal, Efe yeniden köşktedir. Ancak her şey yoluna girmişken, Efe'nin duyduklarıyla sarsılıp Akça'ya kaçması yine dengeleri alt üst eder. Asiye, Hasan'dan yardım isteyerek Akça'nın peşine düşer. Ali Kemal olan bitenden habersiz Akça'ya olan hislerinin yanlış olduğunu düşünerek ailesine, eşine olan ilgisini arttırırken Hasan'ın Efe'yle ilgili öğrendiği gerçek bütün taşları yerinden oynatacaktır.