Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çocuk dizisi neden yok? Çocuk dizisinin 16. yeni bölümü ne zaman?
Çocuk dizisi neden yok? Çocuk dizisinin 16. yeni bölümü ne zaman?
Çocuk dizisinin bu akşam yayınlanmaması nedeniyle izleyiciler dizinin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı merak konusu oldu. Çocuk dizisi hakkında merak edilenler...
Magazin 31 Aralık 2019 - 13:45

Çocuk dizisi yılbaşı gecesi olması nedeniyle yayınlanmayacak. Yılbaşı tatiline giren Çocuk dizisinin yeni bölümünün gelecek hafta salı günü yayınlanması bekleniyor.

Çocuk 16. yeni bölüm fragmanı geldi mi? Çocuk 15. son bölüm izle

ÇOCUK DİZİSİNİN SON BÖLÜMÜNDE NE OLDU?

Hasan, Akça'nın evlilik teklifini reddetmesiyle yıkılmıştır. Akça, ertesi sabah evden köşke gider ve oraya yerleşir. Bunu öğrenen Hasan deliye döner ve köşkü basar. Evlenip Efe'yi alma hayalleri kurarlarken Akça'nın bu kesin tutumu Hasan'ın aklına hiç yatmamaktadır. Hasan babasıyla ilgili çok önemli bir şey öğrenir. Ziya'nın desteğiyle babasına ne olduğunu, öbür yandan da bayıltıldığı sırada başına gelenleri öğrenmeye çalışır. Akça'nın değişen tavrının, köşke yerleşmesinin arkasında da bunun olduğunu sezmektedir. Hasan Ziya'nın çalışmasıyla babasının elindeki bütün malları ölmeden önce sattığını öğrenir. Asiye de bunu öğrenmiştir, o da bu meseleyi Hasan'a duyurmadan araştırır. Asiye, Hasan'ın elindeki bilgileri kendi elde ettikleriyle karşılaştırdığında tüm ailenin kaderini değiştirebilecek gerçeği öğrenir. Bir karar alır. Babasının ölümüne dair gerçekleri anlatmak için Hasan'ı çağırır.