Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çocuklar Duymasın 65.yeni bölüm ne zaman? Çocuklar Duymasın neden yok?
Çocuklar Duymasın 65.yeni bölüm ne zaman? Çocuklar Duymasın neden yok?
Her Çarşamba Kanal D ekranlarında yayınlanan Çocuklar Duymasın dizisi izleyenleri kahkaha bombardımanına tutuyor. Son olarak yılbaşı özel bölümü yayınlanan dizinin yeni bölümleri yayınlanmıyor. Dizi severler ise Çocuklar Duymasın dizisinin 65.yeni bölümünü merak ediyor. Çocuklar Duymasın neden yayınlanmıyor? İşte izleyicilerin merak ettiği soruların yanıtları...
Magazin 9 Ocak 2019 - 18:36

Çocuklar Duymasın dizisinin başrollerinde Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ yer alıyor. Yılbaşı gecesinde ekran başındakileri bir hayli eğlendiren dizinin yeni bölümünün 21 Ocak Çarşamba akşamı yayınlanması bekleniyor. Diziler her yıl olduğu gibi bu yılda yeni yıl tatili yapıyor.

ÇOCUKLAR DUYMASIN SON BÖLÜM ÖZETİ

Taş Fırın Haluk ve Meltem, yılbaşını Gönül ve Tuna'nın davetiyle onların evinde kutlamaya karar verir. Yılbaşı akşamı ev sahipliği yapacak Gönül ve Tuna hemen parti organizasyonuna başlar. Bunu duyan Sultan ve Rıza da hemen rakip bir yılbaşı partisi organize eder. Sultan ve Rıza, Haluk ve Meltem'in kendi yılbaşı partilerine gelmesini istemektedir. Ama Haluk ve Meltem, Gönül ve Tuna'ya söz verdiği için ortalık karışır. Gönül ve Tuna da, Sultan ve Rıza da Haluk ve Meltem'i paylaşamaz. Haluk ve Meltem yılbaşı akşamı boyunca türlü bahanelerle iki ev arasında mekik dokur.

Yılbaşı akşamı her iki evde de çok büyük eğlenceler vardır. Bu rekabet, her iki evde de eğlencenin doruklara ulaşmasına neden olur. Davetliler Gönül ve Tuna'nın evinde Suzan Kardeş şarkılarıyla eğlenirken, Sultan ve Rıza'nın evinde de Ankaralı Coşkun fırtınası esmektedir. Öte yandan Sinan Yılmaz ve kolbastı ekibi ile Ezgi Eyüboğlu en güzel şarkılarıyla yılbaşı gecesine renk katarken, horon ekibi ve fasıl ekibi sayesinde de davetliler bir an olsun yerlerinde oturamaz.