Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çocuklar Duymasın yeni bölüm ne zaman? Çocuklar Duymasın için tarih belli oldu
Çocuklar Duymasın yeni bölüm ne zaman? Çocuklar Duymasın için tarih belli oldu
Kanal D ekranlarında yayınlanan Çocuklar Duymasın dizisinin yeni bölümleri başlıyor. Dizi severler yeni sezonda neler olacağını merak ediyor. Oyuncu kadrosunu genişleten diziye, son olarak Havuç'un eşi rolüyle Buse Sinem İren katılmıştı. Peki Çocuklar Duyması yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?
Magazin 6 Ağustos 2018 - 23:49

Çocuklar Duymasın, Haziran ayında sezon finaline girmişti. Başrollerini Tamer Karadağlı, Pınar Altuğ Atacan, Zeyno Gönenç, Volkan Severcan, Baran Erdoğan, Melek Şahin, Alpaslan Özmol ve Şükrü Koruyucu gibi ünlü oyuncuların oluşturduğu dizinin yeni sezonu merakla bekleniyordu. Oyuncu kadrosunu genişleten diziye, son olarak Havuç’un eşi rolüyle Buse Sinem İren katılmıştı.

ÇOCUKLAR DUYMASIN YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Çocuklar Duymasın’ yeni sezonuyla 15 Ağustos Çarşamba akşamı Kanal D’de ekranlarında yerini alacak.

Meltem, Haluk'tan sevdiği herkese sarılmasını ister. Çünkü çevresindeki herkes Haluk'u çok sevmektedir ancak ondan çok korkmaktadır. Bu vesileyle korkulacak bir insan olmadığını çevresindekilere göstermek isteyen Haluk, herkese sarılmaya başlar. Haluk'u bu şekilde görmeye alışkın olmayanlar büyük bir şok yaşar.

Öte yandan Haluk hiç yürümediği için Meltem onu yürütmeye çalışır. Meltem, Haluk'un çevresindeki herkesi organize eder. Haluk, iş yerinde İrem ve Tolga, evde de Meltem ve Zeynep yüzünden asla oturamaz. Gönül ve Tuna, çocukların karne gününe gidecektir. Çocukların karne günü Gönül ve Tuna arasında hangi tartışmanın çıkmasına sebep olacaktır.