Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘Çocuklar Duymasın’ın ‘Duygu’sundan romantik paylaşım
‘Çocuklar Duymasın’ın ‘Duygu’sundan romantik paylaşım
Oyuncu Aliye Uzunatağan'ın kızı Ayşecan Tatari uzun süredir birlikte olduğu Edip Tepeli ile geçtiğimiz yıl New York'ta nikah masasına oturmuştu. Ayşecan Tatari ile Edip Tepeli, sosyal medya üzerinden aşka geldi.
Magazin 2 Haziran 2018 - 13:06

Ayşecan Tatari, uzun süredir birlikte olduğu Edip Tepeli ile New York’ta nikah masasına oturmuştu. Oyuncu çift, evliliklerinde bir yılı geride bıraktı. Genç çift evlilik yıl dönümünü sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla kutladı.

“DAHA EMİN, DAHA MUTLU…”

Edip Tepeli, takipçilerinin beğenisine sunduğu kareye, “Geçen sene bugünden; Daha emin, daha mutlu, daha huzurlu, daha umutlu, daha güçlü, daha büyüğüm. Seninle çoğalıyorum. Hiç eksik olma başımdan, bir yıllık karım benim” notunu düştü. Tatari ise “Hayatımın en güzel yılıydı. Nice senelere kocam” mesajıyla eşine karşılık verdi.

aysecantatari
Ayşecan Tatari, 2003 yılında ‘Çocuklar Duymasın’ dizinde ‘Haluk’ ve ‘Meltem’in kızı ‘Duygu’ karakterini canlandırmıştı. Ünlü oyuncu, son olarak 2015’te yayınlanan ‘Yılanların Öcü’ dizisinde rol aldı.