Çocuklar Duymasın’ın senaristinden Havuç açıklaması…

Yapımcı ve senarist Birol Güven, Çocuklar Duymasın dizisine yeniden katılan Havuç karakteriyle ilgili bir paylaşımda bulundu.

Çocuklar Duymasın’ın senaristinden Havuç açıklaması…

Çocuklar Duymasın dizisi yıllardır alıştığımız formatının dışında konulara saptığında izleyicileri ilk başta yadırgasa da sonrasında bu duruma alıştı. Tam da reyting anlamında işler yolunda gitmeye başlamışken bu defa da dizinin yapımcısı Birol Güven’den gelen sosyal medya mesajı ortalığı karıştırdı… Güven hesabından dizinin fenomen karakterlerinden Havuç’un diziye döneceğini müjdeledi. Ancak dönecek olan kişi eski bölümlerde izlediğimiz Furkan Kızılay değildi. Kızılay’ın diziye dönmüyorum açıklamasının ardından herkes yeni Havuç’un kim olacağını merak etmeye başladı.

GİZEM ÇÖZÜLDÜ, SOSYAL MEDYA YIKILDI

Birol Güven geride bıraktığımız gün yine sosyal medya hesabı üzerinden gizemi sona erdirdi ve yeni bölümlerde izleyeceğimiz Havuç’u bizlerle tanıştırdı. Baran Erdoğan adlı oyuncu tarafından canlandırılacak olan Havuç sosyal medyada günün konusu haline geldi. Erdoğan hakkında öyle çok yorum yapıldı ki Birol Güven’in bir açıklama yapması adeta şart oldu. O da sessizliğini bozdu ve yeni Havuç hakkında ilk açıklamayı yaptı. İşte Birol Güven’in sosyal medya hesabından paylaştığı o ileti:

birol Yeni Havuç görücüye çıktı sosyal medya yıkıldı İlginizi Çekebilir Yeni Havuç görücüye çıktı sosyal medya yıkıldı

 

Baran Erdoğan kimdir? İşte yeni Havuç... İlginizi Çekebilir Baran Erdoğan kimdir? İşte yeni Havuç...