Sözcü Plus Giriş

Çocuklar Duymasın’ın yeni Havuç’u Baran Erdoğan kimdir? İşte tüm merak edilenler…

Çoçuklar Duymasın dizisinin yeni Havuç'u Mehmet Baran Erdoğan kimdir, kaç yaşında ve nereli merak ediliyor. Sosyal medyada ‘#HavuçEveDönüyor’ etiketiyle ile Baran Erdoğan'ın Çoçuklar Duymasın'da Havuç karakterini canlandıracağı yapımcı Birol Güven tarafından duyuruldu. Peki Baran Erdoğan kimdir? İşte hakkında tüm ayrıntılar...

Güncellenme: 18:46, 25/02/2018
Çocuklar Duymasın’ın yeni Havuç’u Baran Erdoğan kimdir? İşte tüm merak edilenler…

Fenomen karakter Havuç’u artık Baran Erdoğan canlandıracak. Yıllardır Furkan Kızılay’ın canlardırdığı Havuç karakteri Çocuklar Duymasın’a geri dönüyor. Mehmet Baran Erdoğan’nın canlandıracağı Havuç karakteri dizini yeni bölümü ile geri dönüyor. Peki yeni Havuç Baran Erdoğan kimdir?

MEHMET BARAN ERDOĞAN KİMDİR?

Müjdat Gezen Actor Studio Mezunu olan Baran Erdoğan 1986 Ankara doğumlu.

Mehmet Baran Erdoğan 1986 yılında Ankara'da dünyaya gelmiştir. İlkokul eğitmini Çankaya İlköğretim Okulu'nda, Ortaokulu Yüce Koleji'nde, Liseyi de Özel Ankara Fen Lisesi'nde tamamlamış ve daha sonra Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü'nden mezun olmuştur.

Çocuklar Duymasın, bu pazar akşamı ekrana gelecek olan yeni bölümünde izleyici karşısına çıkacak olan Havuç’u kimin canlandıracağı uzun süredir merak ediliyordu. Oyuncu Baran Erdoğan’ın hayat vereceği Havuç eve gelmeden önce de adından bir hayli söz ettirmişti.
baran-erdogan-kimdir_1_1_1519306453

Baran Erdoğan, 2010 yılında yaylınlanan Yahşi Cazibe dizide oynadı. Daha sonra ‘Kanıt’ dizisinin 2011 yılında yayınlanan 2. sezonunda rol aldı. Aynı yıl Oya Başar, Şafak Sezer, Evrim Akın gibi isimlerin başrolünü oynadığı Alemin Kralı adlı dizide oynadı.

2014 yılında yayınlanan Hayat Yolunda adlı dizide rol aldı. 2014 yılında vizyona giren Piyasadan Büyük Alacağımız Var adlı filmde Kadir karakterine hayat verdi. Başrolde Ezgi Mola ve Murat Yıldırım’ın yer aldığı Kocan Kadar Konuş: Diriliş adlı filmde ise ‘Tolga’ karakterini canlandırdı.

Baran Erdoğan en son Vatanım Sensin dizisinde oynadı.