Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘Çocuklu bir kadınla evlenmem’
‘Çocuklu bir kadınla evlenmem’
Ünlü şarkıcı Rober Hatemo, ailesi tarafından 'kız çocuğu gibi çok disiplinli' yetiştirildiğini, bir ilişkiyi ayakta tutan en önemli faktörün de seks olduğunu söyleyerek dikkat çekti.
Magazin 30 Nisan 2017 - 12:14

Rober Hatemo, Posta gazetesinden Canan Danyıldız’a çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ünlü şarkıcı, sanattan ilişkilere, aile yaşantısından gece hayatına kadar birçok konuda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Aşk konusunda ‘sarı ışık’ta olduğunu söyleyen Hatemo, çocuk sahibi olmak istediğini ancak evleneceğini düşünmediğini söyleyerek, “Fantezilerim var… Bende her şey uçtadır. Çilekti, çikolataydı hep olur. Entelektüel ama seksi bir kadına aşık olurum. Özel bir seksilik, bas bas bağıran bir seksilik olmayacak. ‘Kalbi güzel olsun’ bana yalan geliyor” dedi.

‘KIZ GİBİ DİSİPLİNLİ YETİŞTİRİLDİM’

Maço olduğunu söyleyen Hatemo, çocuklu bir kadınla evlenemeyeceğini, şu anda bekar olduğunu söyledi. Ailesinin kendisine her daim destek olduğunu anlatan Hatemo, küçükken ailesinden baskı gördüğünü ifade etti ve “Kız çocuğu gibi çok disiplinli yetiştirildim” dedi.