Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Gürhan Altundaşar kimdir, kaç yaşındadır?

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyuncuları merak ediliyor. Gürhan Altundaşar, 2016 yılında BKM Mutfak ile tanıştığını belirtiyor. Oyunculuk hayalini gerçekleştirdiğini ve ailesinin onu hep desteklediğini belirten Gürhan Altundaşar hakkında merak edilen ayrıntılar haberimizde...

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Gürhan Altundaşar kimdir, kaç yaşındadır?

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2, Yılmaz Erdoğan önderliğinde başladı. Seyirciler yeni kadroyu merak ediyor. Gürhan Altundaşar kimdir, kaç yaşındadır?

Gürhan Altundaşar, kendisini şöyle anlatıyor: “1984 Ankara doğumluyum. İlk ve orta okulu nerde okuduğumu merak etmiyorsunuzdur diye yazmıyorum. Üniversiteyi Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Ana Sanat Dalı'nda okudum. Bu dala tutunmam uzun bir süreç oldu. 5 yıl sınavlara girdim. Genelde aileler çocuklarının oyuncu olma isteğini desteklemezken benimkiler aksine hep desteklediler. Ben sınava girmeyeceğim dedikçe adıma başvuru yaptılar, sanki yarışma programına katılıyorum. Ama zafer inananlarındır, anneme babama teşekkürler2013 yılında kendimi oyunculuk şehri İstanbul'a tayin ettim. Burada çeşitli tiyatrolarda yer aldım. 2016 yılında BKM Mutfak ile tanıştım. O zamandan beri mutfakta pişiyorum.”

Loading...