Çok Güzel Hareketler Bunlar Hilmi Deler kimdir? Hilmi Deler kaç yaşında

Hilmi Deler kimdir merak ediliyor. Çok Güzel Hareketler Bunlar kadrosundaki Hilmi Deler oyunculuğu ile programa damga vurmaya hazırlanıyor. Peki, Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyuncu kadrosu arasında yer alan Hilmi Deler kimdir, kaç yaşında?

Çok Güzel Hareketler Bunlar Hilmi Deler kimdir? Hilmi Deler kaç yaşında

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyuncuları, 11 Şubat Pazar günü ilk kez izleyici karşısına çıktı. Yeni genç yetenekler ve skeçlerle seyircilere eğlenci anlar yaşatmaya hazırlanan kadroda Hilmi Deler de yer alıyor. Peki Hilmi Deler kimdir kaç yaşında?

HİLMİ DELER KİMDİR?

16 Nisan 1994’te Sakarya'da doğdum.Trakya Üniversitesi Ekonometri Mezunuyum.2010-2012 Yılları arasında Tiyatro Ti’den Temel Oyunculuk Eğitimi aldım.Seviyorum.. Bunun için hep mücadele etmek zorunda kaldım. İnsanların yapma başaramazsın dediği şeyler hep ilgimi çekti… Benim için en uygun mesleğin oyunculuk olduğunu düşünüyorum. İnşallah yanılmıyorumdur..İlkokul Yıllarımdan beri okul müsamerelerinde başlayan bu tutkum Lise ve Üniversitede de devam etti. Ekonometri okumama rağmen 4 sene Düşünce Edebiyat ve Tiyatro Klübünde (DÜŞET) Çeşitli oyunlar yazıp oynadım. Okulun bitmesi ile bir TV programına internet üzerinden başvurdum ve kısa filmlerde oynadım. Daha sonra çocuk oyunlarında çalıştım. 2016 yılının sonunda BKM Mutfak'ta doğaçlama ligine katıldım Geçici Tiyatro olarak sezonu birinci bitirdik. Daha sonra BKM Mutfak Altyapı ekibine girip skeç yazıp oynamaya başladık. Son olarak Ustamızla ÇGH 2. Kuşak ekibine girdim. Bu kadar

Loading...