Coronaya yakalanan Eda Ece sağlık durumunu anlattı

Corona virüsüne yakalandıktan sonra rol aldığı 'Yasak Elma' dizisine ara vermek zorunda kalan Eda Ece, sağlığıyla ilgili son durumunu paylaştı. Oyuncu, "Yarın karantinamın son günü. Şu anda iyiyim. Hastalığın 1-7 günü hiç de iyi değildim" dedi.

Coronaya yakalanan Eda Ece sağlık durumunu anlattı

‘Yasak Elma’da ‘Yıldız’ karakterine hayat veren Eda Ece, corona virüsüne yakalandıktan sonra diziye ara vermek zorunda kalmıştı. Tedavisi için evinde karantinası devam eden oyuncu, sosyal medya hesabından sağlık durumuna ve yaşadığı sürece ilişkin açıklama yaptı.

“HASTALIĞIN 1-7 GÜNÜ HİÇ DE İYİ DEĞİLDİM”

Hastalığının ilk haftasında iyi olmadığını söyleyen Eda Ece, “Herkese merhaba! Haberlerden duyduğunuz üzere maalesef ben de corona geçiriyorum. Yarın karantinamın son günü. Şu anda iyiyim. Hastalığın 1-7 günü hiç de iyi değildim. Şu an çevremde hâlâ bir sürü hasta insan var, ülkemizde canıyla uğraşan bir sürü insan var, restoranların açılmış olması gibi şeylere inanamıyorum. Bazı sektörlerin çok etkilendiğini de biliyorum ama nasıl olacak endişeliyim” dedi.

“LÜTFEN KENDİNİZE DİKKAT EDİN”

Kalabalıkta çalışanları uyaran oyuncu, şöyle devam etti:

“Bizim gibi kalabalıkta çalışan herkes, lütfen kendinize dikkat edin. Neyse, hastalığım boyunca tek güldüğüm an bu filmi izlediğim andı. O kadar çok seviyorum ve gülüyorum ki yıllar sonra yine beni mutlu etti. Gülmek bu hayattaki en güzel şey. Hasta olan herkesin biran önce iyileşmesini, yüzlerinin gülmesini diliyorum. Aramalar ve mesajlar için de teşekkür ederim. Ben de sizi çok seviyorum.”

Eda Ece'den hayranlarını üzen haber İlginizi Çekebilir Eda Ece'den hayranlarını üzen haber
Loading...