Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Coşkun Sabah’tan şüphelenip yanlış evi basmış!
Coşkun Sabah’tan şüphelenip yanlış evi basmış!
Geride bıraktığımız yıl mayıs ayında şarkıcı Coşkun Sabah'la olan 19 yıllık evliliğini bitiren Ceyda Sabah'ın boşanma sürecinde yaptığı bir baskın başına dert oldu.
Magazin 23 Ocak 2018 - 13:27

Ceyda Sabah önceki yıl eşinin evde unuttuğu cep telefonuna gelen aşk mesajlarını görünce çılgına dönüp boşanma davası açmıştı.

EV BASMAYA KADAR GİDEN SÜREÇ BÖYLE GELİŞTİ

Ceyda Hanım, bir sabah eşinin cep telefonunu karıştırırken Etiler’deki dairesinde bir kadınla buluştuğunu öğrendi ve harekete geçti. Yanına çilingir Süleyman Akkaya’yı da alan Ceyda Sabah adrese baskın yaptı. Ceyda Sabah, Coşkun Sabah’ın kiraya verdiğinden haberdar olmadığını iddia ettiği dairesinin kapısını çilingir Süleyman Akkaya’ya açtırdı. Ancak içerde eşini bulamadı. Üstüne üstlük Ceyda Sabah baskın yaptığı dairenin kiracısı Mustafa Kayışoğlu’nun açtığı davayla karşı karşıya kaldı.

“EVDE KADIN İÇ ÇAMAŞIRLARI VARDI”

Duymayan Kalmasın adlı magazin programında yer alan habere göre; daireye girdiği çilingir Süleyman Akkaya ile beraber hakkında dava açılan Ceyda Sabah’ın geçen hafta görülen duruşmada kendini savundu ve “Yönetici evde kiracı olduğunu söylemedi. Ben de çilingirle içeri girdim. Dairede kadınlara ait çamaşırlar gördüm” dedi. Mahkeme Ceyda Sabah ve çilingir Süleyman Akkaya hakkında beraat kararı verdi. Ancak Coşkun Sabah’ın yakın dostu olan eski kiracısı Mustafa Kayışoğlu karara itiraz etti ve beraat bozuldu. Şimdi Ceyda Sabah aynı davayla ilgili yeniden yargılanacak.

Son güncelleme: 17:18 - 23.01.2018