Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Courtney’nin tangalı direk performansı
Courtney’nin tangalı direk performansı
Geride bıraktığımız yıl 57 yaşındaki eşinden ayrılan Courtney Stodden kameralardan uzakta kalmamak adına ilginç paylaşımlarda bulunuyor.
Magazin 13 Ocak 2018 - 09:04

Aralarındaki yaş farkına rağmen kocası Doug Hutchison’la uzun soluklu bir ilişki yürüten 23 yaşındaki oyuncu Courtney Stodden geride bıraktığımız yıl Hutchison’dan ayrılmış ve kendi hayatını yaşamaya başlamıştı. İlişkisi süresince sürekli olarak muhabirlerin objektiflerinin üzerinde olduğu Courtney yaşadığı ayrılık sonrasında biraz geride kaldı.

courtney-1

DİREK PERFORMANSI

Bu ilgiyi kaybetmek istemeyen genç kadın, sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımlarla kendisine olan merakı taze tutmak istiyor. Stodden’ın son paylaşımı striptiz kulüplerindeki direk danslarından bir parça gibiydi.

courtney-2

Pek çok ünlünün fit kalmak adına yaptığı direk dansından bir kısım paylaşan Courtney Stodden bunun için üzerine sadece iç çamaşırı giymeyi tercih edince ortaya amacın sadece spor olmadığını düşündüren bir video çıktı. İşte Stodden’ın o paylaşımı:

 

Son güncelleme: 10:47 - 13.01.2018