Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Rhian Sudgen, Cristiano Ronaldo’nun kendisine ahlaksız bir teklifte bulunduğu iddia etti!
Rhian Sudgen, Cristiano Ronaldo’nun kendisine ahlaksız bir teklifte bulunduğu iddia etti!
31 yaşındaki İngiliz model Rhian Sugden, Real Madrid'in dünyaca ünlü yıldız futbolcusu Cristiano Ronaldo'nun kendisine ahlaksız bir teklifte bulunduğunu itiraf etti.
Magazin 1 Şubat 2018 - 16:33

Real Madrid’in yıldız futbolcusu ve 4 çocuk babası Cristiano Ronaldo’nun İngiliz modele ahlaksız teklifte bulunarak otel odasına davet ettiği iddia edildi.

ÜLKE BU İDDİA İLE ÇALKALANIYOR

Rhian Sugden, Cristiano Ronaldo hakkında ilginç bir iddia ortaya attı. Güzel model, Ronaldo’nun kendisine attığı mesajları yayınladı ve yıldız futbolcuyu nasıl reddettiğini açıkladı.

“ERKEK ARKADAŞIM YANIMDAYKEN OLMAZ”

Güzel modelin iddiasına göre; Ronaldo, “Bu akşam oteldeyim. Oraya geldiğimde müsait olursan arayacağım” şeklinde mesaj attı. Yıldız futbolcunun bu mesajı karşısında büyük şaşkınlık yaşayan 31 yaşındaki model, “Üzgünüm, bu akşam konuşamayacağım. Erkek arkadaşımla dışarı çıkıp bir şeyler içeceğiz. Onun yanındayken gece 11’de bana mesaj atman hoş olmaz.” şeklinde cevap verdiğini belirtti.

Son güncelleme: 13:45 - 02.02.2018