Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çukur 3. sezon 13. bölüm fragmanı yayında! Çukur 3. sezon 12. bölüm izle
Çukur 3. sezon 13. bölüm fragmanı yayında! Çukur 3. sezon 12. bölüm izle
Çukur 3. sezon 12. son bölüm ekrana geldi. Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Damla Sönmez, Hazal Subaşı, Erkan Kolçak Köstendil ve Necip Memili’nin yer aldığı Çukur’un son bölümünde; Azer, Yamaç'a ateş eder, ancak kurşunlar Yamaç için canını feda eden Kemal'e denk gelir. Azer yaşananlar karşısında şoke olur ve kaçar. Azer ile Yamaç arasındaki hesap yine yarım kalır. İşte Çukur 3. sezon 12. bölüm izleme linki... 
Magazin 10 Aralık 2019 - 00:30

Çukur’un son bölümünde; Yamaç'ı, Timsah'ın saldırısından gizemli bir isim kurtarıyor. Vartolu'nun hamlesiyle Koçovalı kardeşler yeniden bir araya gelir. Çukur'a kardeşini almaya giren Azer karşısında beklemediği birini bulur. Azer Çukur’dan kovulur. Karaca’nın aklı Azer’de kalır. Kemal ile Kadir takas edilir. Koçovalılar Azer’in peşini bırakmaya niyetli değildir.

ÇUKUR 3. SEZON 13. BÖLÜM FRAGMANI YAYINDA

ÇUKUR FRAGMAN

Aliço'nun yardımıyla Çukurlu kadınları kurtarmaya giden Kemal ve Metin büyük bir tehlikeyle karşılaşır. Kardeşine karşılık Çukur'dan Kemal'i alan Azer ve Koçovalıların karşılaşması heyecan yarattı.

ÇUKUR 3. SEZON 12. SON BÖLÜM İZLE

Koçovalı kadınlar mahallede olanları takip ederken Saadet'in alacağı sürpriz karar herkesi şaşırtır. Babasının katilini bulmak için gitmeye kararlı olan Vartolu'yla Yamaç'ın yüzleşmesi duygusal anlar yaşatır.

Son güncelleme: 09:55 - 15.01.2020