Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çukur 3. sezon 15. bölüm fragmanı yayınlandı! Sultan’dan Yamaç’a sert müdahale! Çukur 3. sezon 14. son bölüm izle
Çukur 3. sezon 15. bölüm fragmanı yayınlandı! Sultan’dan Yamaç’a sert müdahale! Çukur 3. sezon 14. son bölüm izle
Çukur 3. sezon 13. bölüm Show TV'de yayınlandı. Çukur'un son bölümünde; Bir oğullarını daha kaybetmek istemeyen Sultan ve Fadik bu savaşa son vermeye çalışıyor. Bir kez daha ailesinden birini kaybetme ihtimali ile karşı karşıya kalan Yamaç ve Selim, Azer’e saldırmak için harekete geçerken karşısında beklenmedik bir anda Karaca’yı buluyor. Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Damla Sönmez, Hazal Subaşı, Erkan Kolçak Köstendil ve Necip Memili'nin yer aldığı Çukur 3. sezon 15. bölüm fragmanı yayınlandı. Çukur 3. sezon 14. son bölüm izleme linki...
Magazin 23 Aralık 2019 - 23:30

Çukur 3. sezon 14. son bölümüyle seyircileri ekrana bağlamayı başardı. Azer'in saldırısı ile vurulan Cumali hayati tehlikeyi atlatıyor. Baytar, müjdeyi veriyor. Yamaç, Cumali’nin vurulmasıyla sarsılıyor, yeniden Azer’in peşine düşüyor. Adamlarını toplayıp Azer’i almaya gittiğinde karşısında yeğeni Karaca’yı buluyor.

ÇUKUR 3. SEZON 15. YENİ BÖLÜM FRAGMANI 

 

ÇUKUR 3. SEZON 14. BÖLÜM İZLE

Bir oğullarını daha kaybetmek istemeyen Sultan ve Fadik bu savaşa son vermeye çalışıyor. Bütün bunlardan habersiz Almanya'da olan Vartolu, babasının katilini öğrenmek için canını tehlikeye atıyor.

Yamaç ile Nehir arasındaki yakınlaşma gittikçe ilerliyor.

Öte yandan Azer’in evine giden Karaca, bir Koçovalı olduğunu asla unutturmayacağını söylüyor. İkilinin arasında ilerleyen bölümlerde bir aşk doğup doğmayacağı ise merak konusu…

Son güncelleme: 22:07 - 27.12.2019