Çukur 3. sezon 16. bölüm fragmanı yayınlandı! Vartolu acı gerçeği öğreniyor

Çukur 3. sezon 15. bölüm fragmanı yayınlandı. Çukur yeni bölüm fragmanında; Vartolu uzun zamandır peşinde olduğu gerçeği öğreniyor. Görüntüleri izleyen Vartolu Sadettin, babasını Yamaç'ın öldürdüğünü görünce kendinden geçiyor. Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Damla Sönmez, Hazal Subaşı, Erkan Kolçak Köstendil ve Necip Memili'nin yer aldığı Çukur'un 3. sezon 16. bölüm fragmanı...

Çukur 3. sezon 16. bölüm fragmanı yayınlandı! Vartolu acı gerçeği öğreniyor

Çukur dizisinin son bölümünde; Efsun, Azer'in Yamaç'ı öldürmeyi bir türlü becerememesi sonucu olaya el atar. Azer'in topladığı Çukur'un bütün düşmanlarına kendini tanıtır ve Yamaç'a karşı güçlü bir ittifak kurmak için külçe altınları ortaya çıkarır.

ÇUKUR YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

ÇUKUR 3. SEZON 17. BÖLÜM 2. FRAGMANI

 

ÇUKUR 3. SEZON 15. BÖLÜM İZLE

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Mahsun’un geri gelmesiyle Yamaç onunla büyük bir yüzleşme yaşar. Mahsun, Yamaç'tan kendisini affetmesini ister bu nedenle de Yamaç'ın gölgesi olup onun hayatını kurtarır. Mahsun bunu Sena için yaptığını söyler. Ancak Mahsun'un yaptıkları ve söyledikleri Yamaç'ı çıldırtmaya yeter.

Cumali kendine geldikten sonra karşılaşacağı tehlikede yanında yine Damla’yı bulur. Koçovalılar yeniden bir araya gelir. Sultan ana bu anın mutluluğunu yaşar.

Vartolu Almanya’daki macerasında sona yaklaşırken peşinde olduğu şeyi sonunda elde eder. Karaca ve Azer’in arasındaki gerginlik aynı zamanda ikiliyi birbirine yaklaştırır.

Karşısında duran herkesi Çukur’un da yardımıyla sonunda dize getirmeyi başaran Yamaç, bu kez kendini yepyeni bir dünyanın ve daha acımasız bir düşmanın karşısında bulur. O düşman Çağatay Erdenet'tir.