Sözcü Plus Giriş

Çukur 35. yeni bölüm fragmanında büyük yüzleşme! (Çukur 34. son bölüm izle)

Çukur dizisi 2. yeni sezonu bu akşam başladı. Çukur 34. bölüm yayınlandıktan hemen sonra önizleme geldi. Önizlemede Cumali ile Yamaç'ın yüzleşmesi var.  Çukur'un 34. bölümde ise Karakuzuların dönemi başladı. Cumali Koçaovalı hapisten kaçtı. Yamaç'ı Çeto'nun adamları dövüp tellere astı. Peki Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yamaç'ı kim kurtardı? Çukur 34. son bölüm izleme linkini ve yeni bölümden ilk görüntüleri haberimizde bulabilirsiniz…

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 16:04, 18/09/2018
Çukur 35. yeni bölüm fragmanında büyük yüzleşme! (Çukur 34. son bölüm izle)

Çukur 34. Bölüm Show TV'de başladı. Karakuzuların lideri Çeto, Mahsun ile birlikte güçlerine güç katmak için yeni kardeşler topluyor. Yayınlanan Çukur 34. bölümde;  Kemal, Yamaç’ın yerini öğrenmek ister ve abisi Kemal’e başvurur. Metin ona yardımcı olmaz fakat ona şarkı söylediği yerin adresini söyler. Oraya gittiğinde Sena da gizlice Yamaç’ı dinlemektedir. Kemal, Feride’nin çocuğunu kurtarmak için Yamaç’tan yardım ister ama olumsuz cevap alır. Yamaç Çukur’a dönmeyeceğini söyleyince Kemal Feride’nin çocuğunun isminin Kahraman olduğunu ve bu ismi de ona kendisinin söylediğini haykırır. Bu arada Vartolu Sena’ya yapılanlardan haberdar olduğunu itiraf eder. İşte son bölüm izleme linki…

ÇUKUR 35. YENİ BÖLÜM ÖN İZLEMESİ

Çukur dizisi bu akşam ekrana kilitledi. Karakuzular sahneye indi ve dizinin ilk bölümünden beri merak edilen Cumali Koçovalı’nın peşine düştü. Dizinin yeni bölümü yayınlandıktan sonra 35. bölümden ilk sahne yayınlandı. Yayınlanan ilk sahnede Cumali ile Yamaç yüzleşir. Peki Yamaç’ı tellerden kurtaran kimdir? İşte yeni bölüm önizlemesi…


ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 34. BÖLÜM ÖZETİ

Çukur’un 2. sezon ilk bölümü Karakuzuların lideri Çeto, Mahsun ile birlikte çeteye gençleri seçmek için toplanıyor. Yamaç Karakuzuların korumalığını yaptığı mekanda şarkı söylemeye başlamıştır. Çukur sokaklarında gizlice dolaşır. Meke ve Celasun iş yapabilmek için Karakuzulara haraç ödemektedir. Cezaevinde bulunan Cumali ailesinin katledildiğini öğrenmiştir. Bu arada cezaevinde Karakuzular çetesinden biri saldırır. Saldırgan ölmüştür ancak mücadele esnasında kendisi de yaralanır. Aceleyle revire kaldırılan Cumali’yi muayene eden doktor öldüğüne karar verir. Bu arada Karakuzulardan bazı bazı kişiler bilinmeyen birileri tarafından öldürülerek boş bir araziye atılır. Çeto, Mahsun’a bu olayın duyulmamasını tembihler.

ÇUKUR 34. BÖLÜM İZLE

ALİÇO AKIL HASTANESİNDE

Çeto ve adamları Koçovalıların evine yerleşmiştir. Vartolu Sadettin Karakuzular uyuşturucu işini öğrenene kadar işin başına geçmek zorunda kalır. Çünkü Saadet ellerindedir ve onu kurtarabilmek için Çeto’yla anlaşmıştır. Aliço, akıl hastanesine yatırılmıştır. Her şeyden kendisini sorumlu tutan Yamaç, dertleşmek için Aliço’nun yanına gider ancak hiç konuşmayan Aliço’nun çorbasından bir upucu yakalayan Yamaç, Aliço’ya çorbayı kimin getirdiğini sorsa da cevap alamaz. Tüm bunlar olurken Sena ise dışarda onları dinler.

Kemal, Yamaç’ın yerini öğrenmek ister ve abisi Kemal’e başvurur. Metin ona yardımcı olmaz fakat ona şarkı söylediği yerin adresini söyler. Oraya gittiğinde Sena da gizlice Yamaç’ı dinlemektedir. Kemal, Feride’nin çocuğunu kurtarmak için Yamaç’tan yardım ister ama olumsuz cevap alır. Yamaç Çukur’a dönmeyeceğini söyleyince Kemal Feridenin çocuğunun isminin Kahraman olduğunu ve bu ismi de ona kendisinin söylediğini haykırır.

cukur-yeni-bolum

FERİDE KİMİ ÖLDÜRECEK?

Çetonun adamlarından ikisi daha öldürülüp araziye atılır, Mahsun bu işi kendisinin halledeceğini söyler. Gece Feride’yi Kemal’in evinden aldıktan sonra Yamaç, Kemal’i arar ve yardım edeceğini söyler. Feride kendisinden öldürmesini istedikleri kişinin evine giderken Yamaç karşısına çıkar. Elinden silahını aldıktan sonra evde öldüreceği kişiyi ararken evde bazı resimler bulur. O sırada cezaevinden kaçan Cumali o sırada Feride’yi bekleyen Karakuzuların adamlarını öldürür. Kemal dışarıda Yamaç’ı beklerken Cumaliyi görür ve Yamaç’a söyler.

Vartolu uyuşturucu teslimatını yaptıktan sonra Çeto’nun kendisine verdiği sözü tutmadığını, kendisini öldürtmeyeye çalıştığını anlar ve kendisi ile beraber gelen adamının elbiselerini alarak yer değiştirir. Çukur’a döndüklerinde Çetonun adamları araçlarına yaylım ateşi açar. Fakat Vartolu daha önce araçtan inmiştir.

VARTOLU İTİRAF EDİYOR

Sena’yı telefonla arayan Vartolu Sena’yı arayarak ona yapılanlardan haberdar olduğunu itiraf eder ve hakkını helal etmesini söyler. Yamaç Çeto’nun adamlarından yediği dayaktan sonra Çukur’a ibret olsun diye tellere asılır. Meke Yamaç’ı o halde görür ancak Çeto ve Mahsun’un uzaktan onları izlediklerini anlayınca hızla oradan uzaklaşır. Çeto ve Mahsun artık Yamaç’ın bittiğine ikna olmuşlardır.
cukur-yeni

Yamaç’ı asılı olduğu tellerden abisi Selim  sayesinde kurtulur ve diğer abisi Cumali’nin saklandığı evin kapısında bırakılır.

 

Yayınlanma Tarihi:00:35,