Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çukur 42. yeni bölüm 2. fragmanı: Çeto’yu çıldırtan haber! (Çukur yeni bölüm fragmanı izle)
Çukur 42. yeni bölüm 2. fragmanı: Çeto’yu çıldırtan haber! (Çukur yeni bölüm fragmanı izle)
Çukur 42. yeni bölümden yeni bir fragman daha geldi. Yayınlanan 2. Fragmanda; Salih, Yamaç’a duygularını açıyor. Çeto Çukur’a saldırı olduğunu öğrenince karşı atağa geçiyor. Ancak Yamaç ve Cumali de boş durmuyor. Çeto’nun hedefinde Çukur’dakilerin aileleri var. İşte Çukur 42. Yeni bölüm fragmanları…
Sozcu.com.tr
Magazin 10 Kasım 2018 - 21:25

Çukur 42. Yeni bölüm bu akşam ekrana geldi. Show TV'de yayınlanan dizinin 2. Fragmanında yeni bölüme dair duygusal sahnelere yer verildi. İlk fragmanda Yamaç, babası Idris'in elini öpmeye gitmişti. Çukur 42. Yeni bölüm 2. Fragmanda da; Salih, Yamaç ile dertleşiyor. ‘Bazı insanlar sevdiklerinin değerini kaybedince anlıyor, ben zaten biliyordum' diyor. Mahsun Çeto'ya Çukur'a saldırı olduğunu haber veriyor. Çeto ve adamları harekete geçiyor. Celasun büyük tehlikede. Çeto Çukur'dakilerin zayıfının aileleri olduğunu söylüyor. İşte Çukur 42. Yeni bölüm fragmanları…

ÇUKUR 42. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMAN

 

ÇUKUR 42. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 41. BÖLÜM ÖZETİ

Selim, babası İdris’e sorduğu sorunun cevabını merak ediyor. İdris, çocukluğunda babası ile ilgili hatırındakileri anlatır. Selim’e Meliha ile itiraflarda bulunur. Meliha’yı tanıdığında başkasını sevmediğini ya da aşık olmadığını anladığını söyler. Meliha’ya olan aşkını dili döndüğünce anlatmaya çalışır.

Bu arada Yamaç ve Vartolu da Karakuzular’a düzenleyecekleri yeni saldırının planlarını yaparlar. Çeto, Ersoy’a uyuşturucu işi için kimyager bulup bulmadığını ve imalat ile ilgili bazı şeyler sorar. Akşın, Saadet’in tutulduğu odada mahsur kalmıştır. Saadet onu dışarıya nasıl çıkaracağını düşünür.

AKŞIN EVE DÖNÜYOR

Celasun, Karaca ve Ayşe Akşın’ı bulamazlar. Celasun, tam karakola gitmek için dışarıya çıktığında karşısında Akşın ile karşılaşır. Herkes rahat bir nefes almıştır. Akşın Saadet’in onu nasıl kurtardığını anlatır. Yamaç ve Vartolu, Karakuzular’ın uyuşturucu imalatı için bulduğu kimyageri ele geçirmek için harekete geçer. Çeto’nun adamlarını Yamaç hallederken Vartolu kaçan kimyagerin peşine düşer.

CUMALİ YAMAÇ’TAN HESAP SORUYOR

Saadet rehin tutulduğu odaya geri döndüğünde Akşın’ın orada olamdığını görünce çok rahatlar. Yamaç ve Vartolu, kimyagerden Karakuzular’ın ürettiği malın içerisine verdikleri sıvıyı katmalarını ister. İdris gece pazarı haraca kesen adamların saldırısına uğrar. Cumali, Yamaç ve Vartolu’nun ne işler çevirdiğini anlamak için peşlerinden gider. Onları kimyagerin evinin dışında bekler. Yamaç’a çok kızmıştır. Yamaç Vartolu ile yaptıkları plandan bahseder. Ancak Cumali ikna olmamıştır. Bundan sonra kendi yolundan gideceğini söyler.

ÇUKUR 41. BÖLÜM İZLE

Ersoy, Karakuzular’ın uyuşturucu imalathanesine gelir. Aşağıya indiğinde gizlice kimyageri takip eder. Kimyagerden şüphelenir ve onu vurur. Ersoy Çeto’yu arar. Kimyagerin mal çaldığını ve onu vurduğunu söyler. Sena sabah eve geldiğinde İdris’in topalladığını fark eder. Nedenini sorduğunda İdris geçiştirir.

İDRİS, EMMİ VE SELİM’DEN MEYDAN DAYAĞI

Emmi ve İdris, Muhsin’in adamlarının öğretmenin evini boşalttığını görür. İdris, Emmi ve Selim, Muhsin ve adamlarına saldırır. Muhsin ve adamlarına esaslı bir meydan dayağı çekerler. İdris hırsını alamaz ve Muhsin’i tokatlayarak perişan hale getirir.

Cumali, Celasun’u yanına çağırır. Ona hedeflerini gösterir. Hedeftekiler Çeto ve Mahsun’dur. İdris eve döndüğünde Sena yüzündeki yara izini sorduğunda düştüğünü söyler. Sena dışarı çıkar, Emmi ve Selim’in de aynı halde olduklarını görünce durumu anlar.

MEKE SENA’YA LAF ATIYOR

Saadet’in Yamaç’ı bulmasını istediği genç Ayşe’yi bulur. Ayşe’ye durumu anlatır. Ayşe de Celasun’u arar ve onu Yamaç’a götürmesini ister. Sena Çukur’a Karaca’nın yanına gider. Yolda Meke Sena’ya nelere sebep olduklarının hesabını sorar. Sena cevap veremez.

Sena, Akşın’ın durumunu Yamaç’a telefonla arayarak anlatır. Akşın’ın tedaviye ihtiyacı olduğunu ve gelmesini ister. Yamaç geleceğini söylese de Sena, “Senin, ailenden daha önemli bir işin olmamalı. Olamaz. Ailenin sana ihtiyacı var” der. Bu arada Ersoy ile buluşan Yamaç ona imalathanenin yerini, malın teslislim tarihini ve kimlere teslim edeceğini sorar ve cevapları en kısa sürede beklediğini söyler.

cukur-yeni-bolum

YAMAÇ VE VARTOLU’YA ÇETO TUZAĞI

Celasun, Saadet’in gönderdiği genci Yamaç’ın yanına getirir. Yamaç’a Karakuzular ile ilgili herşeyi anlatır. Yamaç çocuğun durumuna çok üzülür. Onu memleketine gönderir. Ancak genç bindiği otobüsten iner. Onu bekleyen birileri vardır. Bekleyen Mahsun’dan başkası değildir. Yamaç ve Vartolu Çeto’nun tuzağına düşmüşlerdir.

Sena Akşın’ı da alarak Yamaç’ın kaldığı eve gelir. Yamaç, Akşın’a sarılır. Akşın’ın durumunu görünce gözyaşlarını zor tutar. Bu arada Cumali içeri gelir. Akşın’ı gören Cumali Akşın’a sarılır ve gözyaşlarına boğulur. Akşın yaşadıklarını ve nasıl kurtulduğunu anlatırken Saadet’ten söz etmesi Vartolu’yu çok etkiler. Akşın’a Saadet ile ilgili birşeyler sorar. Akşın’ın anlattıklarına inanmak isteyen Vartolu’yu Medet uyarır. Onun anlattıklarına çok itibar etmemesini söyler.