Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çukur 45. yeni bölüm 2. fragman: Vartolu’nun sabrı taşıyor (Çukur 45. yeni bölüm fragmanı izle)
Çukur 45. yeni bölüm 2. fragmanı bugün nefes kesen sahnelerle ekrana geldi. Dizinin yeni fragmanında; Yamaç' Vartolu'nun kendi başına halletmesi gereken işi beraber halletmeyi teklif ediyor. Çeto rövanş peşinde. Mahsun Sena'nın kapısını çalıyor. Vartolu'nun Çeto'ya silah çektiği an gerilimin dozunu yükseltiyor. Ersoy Yamaç'a teklif ettiği iş için şart koşuyor. İşte Çukur 45. yeni bölüm fragmanları...
Sozcu.com.tr
Magazin 1 Aralık 2018 - 23:31

ÇUKUR YENİ BÖLÜM FRAGMANI


ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 44. BÖLÜM ÖZETİ

Mahsun Karakuzuları toplar ve “Biz kardeşiz, sırrımızı ele söylemeyiz” sözleri ile, Ersoy'un vurulmasının cezasını birilerinin ödemesi gerektiğini söyler. Ersoy Yamaç tarafından vurulduktan sonra ameliyattan çıkmıştır. Yamaç, onu ziyarete gelir. Ondan yeni bilgiler vermesini ister.

cukur-yeni-bolum

SAADET'İN DOĞUM SANCILARI BAŞLIYOR

Saadet'in sancıları başlamıştır. Çeto ve Mahsun kilitli olduğu odaya girerler. Saadet'in doğum sancılarını pek de önemsemezler. Çeto ve Mahsun Ersoy'u hastanede ziyarete giderler. Çeto Ersoy'a hediye verir ve “aramıza hoş geldin” der.

cukur-fragman

YAMAÇ VE VARTOLU HAMMADENİN PEŞİNDE

Vartolu Yamaç'a tek başına halletmesi gereken bir iş olduğunu söyler. Yamaç'a yaşananları anlatır. Yamaç Ersoy'dan aldığı bir bilgi doğrultusunda Vartolu'ya Karakuzuların uyuşturucu yapmak için hammadde alabilecekleri yerleri araştıracaklarını söyler. Çeto hastanede Mahsun'a içlerinden birilerinin kesinlikle konuştuğunu söyler. Mahsun mesajı aldığını söyleyerek yanından ayrılır. Yamaç ve Vartolu Karakuzuların hammaddeyi temin ettikleri bulabileceklerini tahmin ettikleri yerlerden birinde oradakilerle kavga ederler.

ÇUKUR SON BÖLÜM İZLE

MELİHA'DAN İDRİS'E TOKAT

Emmi İdris'e yaşadıkları mahalledeki bazı insanların sorunları ile ilgili bazı şeyler anlatır. İdris'ten birşeyler yapıp yapmayacaklarını sorar. İdris öfkelenir. Emmi çaresiz kalmıştır. O da öfkesini onları adım adım takip eden Selim'den çıkartır.

İdris Meliha'nın yanına gider. Geçmişte yaşadıklarını anlatır ve “ben bittim. Ben senin tanıdığın adam değilim onun gölgesiyim” der. Meliha ise İdris'in anlattıklarından sonra ona bir tokat atarak kendine acımaktan vazgeçmesini ya da bu kapıya bir daha gelmemesini söyler.

MAHSUN YAMAÇ’IN ÇUKUR’DA OLDUĞUNU ÖĞRENİYOR

Mahsun'a gelen bir telefonda Yamaç ve Sena'nın Çukur'da olduğu haberi gelir. Meliha ile arasında olan bitenden sonra mahalle kahvesine gelen İdris, Meliha'nın söylediklerini düşünür ardından söylediği çayı içmeden çıkar gider.

Emmi İdris'in söylediklerinin ardından mahalleliye kendi başına yardım etmeye karar verir ve harekete geçer. Ancak İdris, Meliha’nın sözleri ve ardından attığı tokatla kendine gelir ve Emmi'nin birini bulmak için gittiği bir pavyonda onu ve Selim'i bulur. Pavyondakilerle eski günlerdeki gibi kavgaya tutuşurlar.