Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çukur 46. yeni bölüm fragman yayınlandı! Vartolu Saadet’i kurtarabilecek mi? (Çukur 45. son bölüm izle…)
Çukur nefes kesen son bölümü ile ekrana geldi. Çukur dizisi 2. yeni sezonunun 12. bölümünde; Mahsun, Koçovalıların oyununa geliyor ve Karakuzuları vuruyor. Öfkeden deliye dönen Mahsun intikam yemini ediyor. Celasun'u öldüresiye döverek mesaj veriyor. Çeto'nun Koçovalılardan intikam almak için bir planı var. Bunu gerçekleştirmek için Çukur'daki bütün çocukları toplatıyor. Cumali, çocukları kurtarmak için harekete geçiyor.
Sozcu.com.tr
Magazin 3 Aralık 2018 - 23:22

Çukur 45. son bölümü ile Show TV’de yayınlandı. Çukur 2. yeni sezon 12. bölümde; Yamaç Vartolu’ya destek olmak için beraber hareket etmeyi teklif ediyor. Çeto, Koçovalılardan rövanş almak için yeni bir mücadelenin işaretini veriyor. Tehditlerden sıkılan Vartolu’nun Çeto ile hesaplaşma anı heyecanı en üst seviyeye çıkartıyor. Çukur 46. yeni bölüm fragmanı geldi. İşte Çukur son bölüm izleme linki…

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 45. BÖLÜM ÖZETİ…

Salih Saadet’i kucağında bebeği ile görünce geçmişe döner. Saadet’ten hamilelik haberini aldığı gün gelir aklına. Şimdi bebeği doğmuştur. Saadet oğlunu Salih’in kucağına verir. Bu kısa an bile dünyalara bedeldir. Oğlunu öpüp kokladıktan sonra Çeto’nun adamları Saadet’in kolundan tutup ondan ayırır.

yamac

KARAKUZULAR BASKINA GELİYOR

Mahsun ve Karakuzular, Yamaç ve Cumali’nin kaldıkları eve baskın yaparlar. Odalarda yatanlara kurşun yağdırırlar. Ancak Mahsun’u şoke eden bir olay olur. Kurşun yağdırdıkları Karakuzulardır. Karakuzuların baskın yapacağını Celasun Yamaç’a haber vermiştir.

MAHSUN KENDİ ADAMLARINI ÖLDÜRÜYOR

Bu sırada Yamaç’ı Karakuzulardan bazı kişiler takip etmektedir. Onu bir alt geçitte sıkıştırılar. Yamaç ellerini kaldırır. Tam o sırada Kemal ve diğerleri adamlara saldırarak onları etkisiz hale getirirler. Etkisiz hale getirdikleri adamları kaldıkları eve taşıyıp kendi yataklarına yatırırlar. Vurdukları bütün insanlar kendi adamlarıdır.

CELASUN’A ÖLDÜRESİYE DAYAK

Mahsun olanları anlamaya çalışırken Celasun dışarıda onları beklemektedir. Mahsun çıldırmıştır. Mahsun öfkeyle aşağıya iner. Köşede gizlenmiş Celasun’u görür. Celasun’u da alarak oradan uzaklaşır. Bu sırada Salih sevinçten yoldan gelip geçenlere lokum ikram eder. Mahsun, Celasun’u ellerinden tavana bağlayıp dövmeye başlar. Ondan neler olduğunu anlatmasını ister. “Benim kardeşlerim senin yüzünden öldü” diyerek öldüresiye dövmemeye devam eder. Celasun bir suçu olmadığını söylese de nafile çabadır.

vartolu

ÇUKUR SON BÖLÜM İZLE

VARTOLU ÇARESİZ

Vartolu bu sırada Celasun’u dövdükleri yere gelir. Celasun’u kurtarmak için Çeto’ya yaptıklarının sabrını taşırdığını söyler. Çeto’ya silahını doğrultur ama eli kolu bağlanmıştır. Saadet Çeto’nun elindedir. Çaresizce uyşturucu için ona ihtiyaçlarını olduğunu Celasun’u bırakmazlarsa bu işi yapmayacağını söyler. Bu kez Çeto çaresiz kalmıştır.

“BERABER OLALIM”

Karakuzuların düzenledikleri baskından sonra evsiz kalan Yamaç, Cumali metruk bir binada kalmaya başlarlar. Yamaç sabah Vartolu’yu uyandırarak onunla konuşmak istediğini söyler. Vartolu’ya Karakuzuların dün gece eve baskın yaptıklarını onun nerede olduğunu sorar. Vartolu şok olur. Vartolu’ya “Kendi başına çözmen gereken işler var biliyorum ama beraber olalım” der.

ceto

ÇETO’NUN YENİ PLANI

İdris, Emmi ve Selim mahalle kahvesine gittiklerinde Emmi’den yardım isteyen kadını görürler. Emmi, “kadının yüzüne bakacak yüzüm yok” deyince Emmi’nin evine giderler. Mahsun, evde Saadet’in bebeği susturamaması yüzünden çılgına döner. Hışımla evden çıkınca Çeto ile karşılaşırlar. Çeto ne olduğunu sorunca durumu anlatır. Çeto ona bir planı olduğunu söyler.

SELİM KAÇIRILAN KIZI BULUYOR

Ersoy hastaneden çıkar. Doğruca Çeto ve Mahsun’un yanına gelir. Yeni bir ahçı bulduklarını laboratuvarı da başka bir yere taşıdıklarını anlatır. Selim kaçırılan kızı bulup Emmi’nin evine getirir. İdris Selim’in yaptığından guru duyar. Emmi ile kızı annesine teslim ederler.

Son güncelleme: 23:53 - 06.12.2018